Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada flüt görmek

Rüyada flüt görmek neye delalet eder?

Rüyamda oturduğum mahallenin ve evimin etrafı göl olmuş oluyor, baktım masmavi çok güzel bir manzarası vardı, ikinci katta flüt çalarak etrafa bakıyorum, su o kadar temiz ki öylece suyun dibi görünüyor, asfalt yol net görünüyor, suyun kenarında bir ara bir helikopter görünüyor, evimin etrafındaki göle alçalıp su aldı ve havalandı, sanırım yangın helikopteri idi. Bunlar ne demek oluyor?

Rüyada flüt görmek yorumu

Mustafa merhaba,
Gördüğünüz rüya ilk bakışta korku verici olmasına karşılık, aslında sizin ruhen iyi durumda, manevi yönden güçlü olduğunuzu simgelemektedir ve hayırlı bir rüyadır. Mahallenin ve evinini tertemiz su ile dolması çevrende büyük bir arınmaya işaret etmekte ve karamsarlık duygularının uzaklaştığını yerini umut ve mutluluk duygularının alacağını göstermektedir.

Rüyada flüt görmek rüyayı görenin hayatında uyumu simgeler, her şeyin dilediği yönde gelişeceğini işaret eder. Flüt çalmak rüya sahibinin hem kendisinden hem de dış faktörlerden kaynaklanan bir takım sıkıntıların sona erdiğini, iç huzuru bulacağı ve barışın olduğu günlere girildiğini temsil eder. Flüt çalan birini görmek veya flüt sesi duymak etrafınızda sizin huzur bulmanız, feraha ermenizi isteyen dostlarınız olduğunu gösterir, onların sizi rahatlatmak için çaba sarf ettiklerini ifade eder.

Rüyanın sonunda mahallenize gelip, birikmiş sudan alıp giden helikopter ise kavuşacağınız huzur ile yaşam enerjinizin artacağını ve bu sayede eski hırsınıza kavuşacağınızı, işlerinize kaldığınız yerden yeniden başlayıp, hedeflerinize doğru ilerlemeye başlayacağınızı ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir