Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Fobi Görmek

Rüyada fobi görmek neye delalet eder?

Benim gerçek hayatta kuş fobim var ve rüyamda korktuğumu bile bile beyaz bir baykuş seviyordum, çok ürkmeden onu sevebildim. Baykuş kedi gibi üstüme çıktı ve hiç korkmadan, fobimi unutup onu sevdim, bana çok sevecen ve yakın davrandı kucağımda yattı, tüyleri çok yumuşaktı evcil hayvan gibiydi. Sizce bu neye işarettir? Şimdiden teşekkürler.

Rüyada fobi görmek tabiri

Sema merhaba, rüyada baykuş görülmesi genel anlamda alim olmaya, bilgiye işaret eder ve aynı zamanda hayat tecrübesini temsil eder. Baykuşlar öte yandan ölümü, karanlığı ve insanın bilinmeyen yönünü, bilinç altını simgeler. Gerçek hayatınızda kuş fobiniz olmasına rağmen rüyanızda beyaz baykuşu sevmeniz, ona dokunmanız, gelişen hayat tecrübenizle bilinmeyen yönlerinizi keşfedeceğinizi, sizi korkutan bazı şeylere daha farklı bakacağınızı işaret etmektedir.

Rüyada fobi görmek rüyayı gören kişiye korkularıyla yüzleşmesi ve onları yenip huzura kavuşması gerektiğini işaret ederken kişiye “korkuların hayatınızı kontrol etmesine izin vermeyin” mesajı verir. Rüyada fobisinden kurtulduğunu görmek rüya sahibi için değişim, ilerleme, güçlenme ve hayata daha farklı bir açıdan bakmaya işarettir.

“Rüyada Fobi Görmek” için 3 yanıt

Ben kedilerden çok korkuyorum. Ama her gece rüyamda kedi görüyorum. Kimi zaman aniden uyanıyorum. Bu neye işaret eder? Şimdiden teşekkür ederim.

benim bildiğim kediler koruyucudur..ama bazen de düşman olarak nitelendirilir..ama genel itibariyle bir hayvana zarar vermediyseniz koruma amaçlı etraftadır diye duymuştum..araştırdığım kadarıyla…duymuşluk değil tek…bir sürü kedim köpeğim var bunun mana alemindeki hallerini de araştırdığımdan dedim..ama yine de çok daha iyi bir bilene danışın derim..benimkisi tecrübe..siz yinede ilim sahibine sorun derim..

yükseklik korkum var ve son zamanlarda sürekli aynı yerde aynı şekilde bir yükseklikteyim inme şansım var ama yapamıyorum çünkü inersem bir sürü hayvanı canlıyı kurtaramayacağım..sürekli son günlerde benzer ruya görüyorum artık uyumaktan kaçıyorum..yüksekten korkuyorum ve sürekli aynı yerde dengesiz yüksekteyim..bilincim açık betül ruyadasın diyorum ama yine de dehşet korkuyorum..yani hem uyuyorum hem uyanğım..artık kaldıramıyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir