Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Folluk Görmek

Rüyada folluk görmek neye çıkar?

Rüyamda bir tavuk kümesi gördüm ama kin bilmiyorum, kümes çok büyük değil ama çok temiz, aydınlık ve düzenliydi. Kümesteki tavuklar çok sağlıklı görünüyordu. Kümeste en ilgi çeken kısım tavukların yumurtladığı folluk idi çünkü bu folluklar altından yapılmıştı? Bu ne demek?

Rüyada folluk görmek yorumu

Nihal selam, gördüğün rüya çok ilginç, keşke hakkında biraz bilgi verseydin. Rüyada tavuk kümesi görmek genel anlamda büyüme, üretme, çoğalmayı ve umudu temsil eder. Kişinin üzerindeki karamsarlık duygusunu terk edip, olumsuz duygu ve düşüncelerden arınıp, eskimiş düşüncelerden uzaklaşıp hayata olumlu bakarak hayallerine kavuşacağına alamettir. Rüyada tavuk görmek öz güven kaybı ve iradesizliği ifade eder, ayrıca çok fazla gevezelik ve dedikoduyu işaret eder. Rüyadaki tavuklar aynı zamanda kişinin bir süre sıkıntılı günler geçireceğine fakat sabırlı davranarak bu sıkıntılardan kurtulup rahatlayacağına, mutluluğa ereceğine de delalet edebilir.

Rüyada folluk görmek gerçek yaşamınızdaki şaşkınlık ve merak özelliğinizi ifade eder. Tavuk folluğu yani yumurtlama yeri görmek  rüyayı göreninin çevresini tanımak, olan biteni öğrenmek, gizli şeyleri açığa çıkarmak duygularının yoğun olduğunu gösterir. Rüyanın can alıcı noktası ise folluğun altın olmasıdır ki bu durum sizin öğrenmeye istekli olmanız ve kendinizi geliştirmeniz sonucu tüm isteklerinize kavuşacağınızı temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir