Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Folyo Görmek

Rüyada folyo görmek neye çıkar?

Rüyamda gökyüzü karanlık, bardaktan boşalırcasına yağmur yağıyordu. Elimde tek bir tane tam açmamış, kurumuş bir kırmızı gül vardı. Ufak bir alüminyum folyo parçası vardı tuttuğum yerde. Acı çekerek delicesine ağlıyordum. Rüyamda ağlama sebebim o kurumuş güle bağlıydı sanki, tam olarak hatırlamıyorum. Kimse yoktu ve geniş bir alandı, gri mermer idi bu alan. Ağlarken yere de düştüm, ne yağmur durdu ne gözyaşlarım.

Elimden o tam açmamış kurumuş kırmızı gülü de hiç bırakmadım.
Rüyamdaki bu kuru gül ne demek acaba?

Rüyada folyo görmek yorumu

Rüyada kırmızı gül görmek aşk, tutku, arzu, kadınlık, birlik, bir araya gelme isteği ve romantizm simgelerken onun kurumuş olması bu duygularınızda bir olumsuzluğu göstermektedir. Ancak ağlamak iyidir ve rahatlayacağınızı, bu sıkıntıdan çıkacağınızı gösterir.

Rüyada folyo görmek gerçek yaşamınızda sert gerçeklerden kendinizi korumak ya da tehlikelerden korunmak için kendinizi izole etmeye çalıştığınızı temsil eder. Aluminyum folyo, kağıt folyo, plastik folyo gibi  hangi türden olursa olsun hepsinin de yorumu aynı manayı taşır. Rüyada bir şeyi folyo ile sarmak, bir şeyi folyoladığını görmek duygularını fazla içselleştirtiğini ve bazı şeyleri gereksiz yere içinizde tutma huyunuz olduğunu işaret eder. Rüyada folyoya sarılı, folyolanmış bir şey görülmesi  birisinin planlarınızı engellemeye çalıştığını ve bunun sizi öfkelendirdiğini simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir