Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Fön Çekilmiş Saç Görmek

Rüyada fön çekilmiş saç görmek ne demektir?

Rüyamda saçlarım belimin altına kadar uzamış, düz fön çekilmiş parlak kahverengi tonundaydı, aynada bel basen bölgemden epeyce incelerek güzelleştiğimi gördüm. Pantolon rengim parlak siyah gömleğim gökyüzü mavisi idi. Anlamını yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler. Gönderen Ayça.

Rüyanın ana unsurları: saçlarının uzamış olduğunu, fön çekmek, kahverengi saçlar, parlak saçlar, bel bölgesi, basen bölgesini, belinin inceldiğini, basenin inceldiğini, güzelleştiğini, siyah pantolon, parlak pantolon, gökyüzü mavisi, mavi gömlek.

Rüyada fön çekilmiş saç görmek yorumu

Ayça merhaba. Rüyanız içinizdeki zayıflama, incelme arzunuzu simgelerken, bunu başaracağınızı ve hayal ettiğiniz güzelliğe, zayıflığa ve en önemlisi iç dengeye kavuşacağınızı simgelemektedir. Gökyüzü mavisi dengeyi temsil etmektedir. Unsurlara bakmak gerekirse;

Rüyada saçlarının olduğundan daha uzun olduğunu veya saçlarının uzadığını görmek rüyayı gören kişinin  kendisini sevindirecek bir önemli haber alacağını veya böyle bir şey duyacağını temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada saç görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada kahverengi pantolon görmek kişinin mükemmelci karakteri, planlı ve programlı çalışması sayesinde kendine büyük kazançlar sağlayacak bir işe adım atacağına delalet eder. Rüyada mavi gömlek giymek yaşayacağınız sıkıntıyı kısa sürede atlatıp, mutluluğa kavuşacağınızı göstermektedir.

“Rüyada Fön Çekilmiş Saç Görmek” için 2 yanıt


kolaylıklar dilerim.
rüyamın tamamını hatırlamıyorum ancak hatırladığım kısmıyla yorumlarsanız sevinirim. rüyamda yağmur sonrasında yanımda sevdiğim bir arkadaşımla büyük kanyonun önünde olduğumu gördüm. merakla yorumlarınızı bekliyorum. teşekkürler.

az önce uyandım aslında uyanmak istemedim. Rüyamda 3 sene önce ayrıldığımız kız arkadaşım vardı. saçları kıvırcıktı ve fön çektiriyordu bende föne yardım ediyordum. fön esnasında böyle olması gerekiyordu dedi ama bana mı dedi yoksa fönü çekene mi anımsıyamıyorum . ve ayağa kalktı çantasını eşyalarını aldı oradan ayrıldı. üzğün bir tebessümü vardı giderken. bu kızı ne kadar unutmaya çalışsam nafile hala arada rüyalarımda yoklar gelişiyle beni mutlu eder. rüyamı yorumlarsanız çok mutlu olurum saygılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir