Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada fön makinesi görmek

Rüyada fön makinesi neye işarettir?

fön makinesiBen bekar bir bayanım ve rüyamda 3 aylık hamile olduğumu gördüm. Rüyamda önce hamile kalmaktan şüpheleniyordum ama sanki bunu bekliyor gibiydim, daha sonra bir doktora gidiyorum ve doktor benim hamile olduğumu söylüyor. Daha sonra anneme hamile olduğumu söylüyorum annem hemen çocuğu aldırmam gerektiğini söyleyip bana para veriyordu. Bende bu çocuğu hemen aldırıp bu durumdan kurtulmak istiyordum, kürtaj için doktora gidiyorum ve doktor bana 3 aylık hamile olduğum için çocuğu aldırmanın çok tehlikeli olacağını ve bir daha ileride çocuk sahibi olamayacağımı anlattı. Çok ısrar etmeme rağmen almadı, bende doktorun yanından çıkıp annemin verdiği para ile alışveriş yaptım aklımda kalan saplı, siyah renkli çok kaliteli bir fön makinesi idi. Çünkü gerçekte de böyle bir makine arıyordum.

Rüyada fön makinesi görmek yorumu

Şule merhaba, rüyanın iki ana unsuru vardır. Birincisi rüyada hamile kaldığını görmek olup kişinini uyanık hayatında kendisine daha yararlı şeylere odaklanmasının gerekli olduğuna işaret eder. İkincisi ise uzun süredir almak istediğin fön makinesini almandır.

Rüyada fön makinesi görmek kişinin düşüncelerini açık ve net olarak söyleme huyu olduğunu, lafı uzatmaktan hoşlanmadığını ve karşısındaki insandan da bunu beklediğini ifade eder. Rüyada fön makinesi ile saçlarını kuruttuğunu görmek rüyayı gören insanın yaşamında açık ve net olmayan bir durum olduğunu veya ilişki yaşadığını ve bunun onu rahatsız ettiğini, düşüncelerini bu konuya odaklamak zorunda kaldığını işaret eder. Rüyada fön makinesi aldığını görmek gerçek yaşamınızdaki bir ilişki hakkında bilgi edinmek için bir çok yol olduğunu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir