Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Fosfor Görmek

Rüyada fosfor görmek neye delalet eder?

Rüyamda lapa lapa kar yağıyor (gerçekten de gece yatarken kar yağmaya başlamıştı, onun etkisi var mı bilmiyorum), uyanıyorum ve camdan dışarı bakıyorum, kar yağışını seyrederken rüyamda huzur dolduğumu hatırlıyorum, birden apartmanın bahçesinde park etmiş arabaların arasında dışı fosfor kaplanmış, ışıl ışıl ışıldayan topa benzer bir nesne görüyorum, annemi de uyandırıp gösteriyorum ve anneme “anne sen balkondan bana bak, ben aşağı inip ona bakmak istiyorum diyorum” annem izin vermiyor “gecenin bu saatinde dışarı çıkılmaz, o nurdur nur” diyor.

Yılbaşı öncesi böyle bir rüya görmek garibime gitti, ne anlamı olabilir?

Rüyada fosfor görmek yorumu

Sevda merhaba, gördüğün rüyadaki tüm unsurlar hep iyiye güzele işaret eden hayırlı şeylerdir. Mevsiminde kar yağdığını görmeniz işlerin yoluna gireceğine, bolluk ve berekete işaret eder. Rüyada huzurlu olmak sıkıntıların sona ermesine, huzur ve mutluluğa delalettir.

Rüyada fosfor görmek rüya sahibinin olaylara başka birinin bakış açısıyla bakmayı deneyeceğini ve yeni şeyler öğreneceğini ve farkındalığını genişleteceğini işaret eder. Rüyada fosfor sürülmüş, fosforla boyanmış, fosfor ile çizilmiş, fosforlu bir şey veya bir yer görmek içinde bulunduğunuz geçiş dönemini kolay ve fazla yara almadan atlatmak için daha özgürce ve kısıtlama olmadan kendinizi ifade etmenin gerektiğini gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir