Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Fosil Görmek

Rüyada fosil görmek neye gelir?

Rüyamda ailemle bir tarihi bina önünde oturup fotoğraf çekiliyoruz. Sonra ben arka tarafta yeşil bir göl görüyorum ve oraya gitmek için arka tarafa doğru yalnız başıma yürüyorum. Gölün kıyısına gitmek için bir yoldan geçmem lazım ama geçemiyorum yolun kenarında her yer yeşillik bir sürü adam o yeşilliklerin üzerinde namaz kılıyor, onların önünden geçmem gerekecek, yola doğru kılıyorlar namazı. Bende arkadan dolanıp gideyim diyorum, ağaçların arasından geçip yürürken yerde bir fosil görüyorum ama insan fosili mi hayvan fosili mi belli değil, korkuyorum hızlanarak yeniden ilerlemeye başlıyorum, bu sefer tekrar karşıma bir sürü namaz kılan kişi çıkıyor, 4-6 yaşlarında küçücük kız çocukları. Etrafıma bakınca her yerde namaz kılan insanlar olduğunu görüyorum.

Arkamı döndüğümde bir adamla karşı karşıya geliyorum, o adam bir imammış ama yüzü biraz ürkütücüydü bakışlarından korkmuştum. Ve ben ağlamaya başlıyorum herkes namaz kılıyor ben kılmıyorum diye çok mahcup oluyorum. O imamda bana “en azından mahcup olup ağlıyorsun buna da sevin” diyor ve sonrada uyandım.

Rüyada fosil görmek yorumu

Rüyada tarihi bina görmek rüyayı gören kişinin geçmişte yaşadığı başarısızlık ve sorunlar ile mücadele etmeyi öğrendiğini gösterir. Rüyada fotoğraf çektirdiğini görmek rüya sahibinin atacağı bir adımda yeniden bir kez daha düşünmesi gerektiğini belki de çıkmayı düşündüğü yolculuğun bir tehlike arz ettiğini temsil eder. Rüyanda gördüğün göl ise mutlu olacağın ve bu mutluluğu sevdiklerinle paylaşacağın günlerin yaklaştığını simgelemektedir. Rüyada namaz kılan insanlar görmek rüya sahibinin bütün dertlerinden kurtulup, huzurlu hayata başlamak için yaşamının manevi yönünü daha da zenginleştirmesi gerektiğine alamet eder. Rüyada fosil görmek uzun ömür ve bilgeliği ifade eder. insan fosili, hayvan fosili aynı anlamları verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir