Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Fotoğraf Çeken Kadın Görmek

Rüyada fotoğraf çeken kadın neye işarettir?

Selamlar, benim rüyamda bir kadın var, elinde de fotoğraf makinesi, ben ona bir yeri göstermek için yol gösteriyorum, deniz kenarındayız ama ağaç yapraklarını kaldırıyorum birden kumsalı görüyorum.

Kumsal küçük bir kumsal ama arkası sırf ormanlık, sonra ben bir yere oturuyorum sahilde kumsal kenarında denize doğru bakıyorum oda fotoğrafımı çekiyor, bana bu rüyamı yorumlarsanız sevinirim teşekkürler. Gönderen Erdi.

Rüyada fotoğraf çeken kadın görmek tabiri

Erdi selam, Oldukça sık rüya gönderiyorsun, bazı günler 3 – 4 adet rüyan geliyor. Teşekkür ederiz, ancak dikkatimi çeken bir şey var. Sanki bir rüya tabiri sayfasında yazar veya editörlük yapan bir arkadaşa benziyorsun. Gönderdiğin rüyalar çok farklı konularda, çok faklı alanlarda rüyalar. Bazen feminen, bazen masculen ögeler içermekte. Çoğu zaman genç rüyası bazen olgun insan rüyası. Bu kadar çok sık rüya gönderen arkadaşım, rüya tabirleri konusunda epey deneyimli olmalı ve sitemizdeki bilgilerle kendi yorumunu yapabilmeli diye düşünüyorum.

Örneğin bu rüyadaki unsurlar; bir kadın, fotoğraf makinesi, deniz kenarı, kumsal, ormanlık, ve resim çektirmektir. Bu ögelerin anlamlarını sıralayıp, içinde bulunduğun ruh halini de göz önüne alıp, rüyanın mesajını tespit etmelisin.

“Rüyada Fotoğraf Çeken Kadın Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda annemle bir fotoğrafçıya gidiyorum. Normal hayatta ben evlendim bosandim. Guya Evlenirken nikah yaptirmayi unutmusum. aksilik cikmasin diye fotografcida nikah tarihi alacakmisim. Orada baska bir musteri var. Tam turkce bilmiyor. Para ustu lazim oluyor yardimci olmak istiyorum ama bi turlu anlatamiyor. Cuzdanimda da baya tomarla kagit ve bozuk para var. Onlarin işleri bitsin diye annemle disari cikiyorum, annem siddetli bir sekilde benimle tartisiyor. Tam eve gitmek icin yola cikarken, vazgeçip tekrar fotografciya donuyorum. Dondugumde masada oturan bir adam var islemlerimi kolayca halletmis. Yardimci olmaya calisiyor. Gozu hep ustumde. Ekstradan pembe beyaz cicekli gelin cicegi veriyor. Gelin arabasi icin aranjman hazirlayip bana veriyor. Birde gelin arabasi icin cep telefonu verecekmis, ona bakiyorum gozluklu sarisin ve saclari beline kadar uzun beyaz tenli. Islemler surerken bir pencerenin onunde evliyken yaptirdigim nufus cuzdani var oradan aliyorum. Diger pencerenin onunde kocaman bir deste aileme ait eski resimler var onlarida aldim. Yine bana bakiyordu. 26, Kadın, Dul, Calismiyor.

Elifzehra selam, görmüş olduğun rüya gerçek hayatta zihninin evlilik konusu ile dolu olduğunu ( bu yeni bir evlilik isteği ya da eski eskiliğin sorgulanması olabilir), zihninin bu konuya odaklandığını temsil etmekte ancak bu kafa karışıklığını aşmak için önce anılardan uzaklaşıp, kafandaki maddi sorunları aşmak gerektiğini temsil etmektedir.

Merhabalar, rüyamda paraşütle atlıyordum fakat alçalmak yerine birden süratle gökyüzüne yükseliyordum, aşağıdan da vayy gibisinden şaşırmış sesler geliyordu. Aşağıda da daha öncesinden iş konusunda desteğini aldığım biri erkek birisi bayan iki mühendis vardı ve ben onlardan fotoğrafımı çekmelerini rica ediyordum. Onlarda birisi telefonuyla digeri fotoğraf makinesiyle fotoğrafımı çekiyorlardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir