Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Eski Fotoğraf Görmek

Rüyada eski fotoğraf görmek neye işaret eder?

Dün akşam gördüğüm rüyamda çalıştığım otelin lojmanındaki odada ranzamda (alt) yüz üstü uzanmış bir şekilde eski bir fotoğrafa bakıyordum. Fotoğrafı hatırlamıyorum ama fotoğraftaki kişilerden birinin geçmişini görüyordum: bulanıklıklar içinde. Konuşmalar da duymuştum ama hatırlamıyorum. Sonra, çok yoğun bir ağırlık hissedip ayna istediğimi hatırlıyorum. Aynayı alıp bakınca biraz rahatladığımı hatırlıyorum. Gözlerim kıpkırmızıydı aynaya bakmadan önce ve büyümüştü.

Rüyada eski fotoğraf görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada fotoğraf görmek anıları simgeler. Bu konudaki detaylı rüya tabirleri fotoğraf rüya tabiri adresinde incelenebilir. Rüyada fotoğraf görmek; sevdiğiniz bir insan tarafından üzülmek ve hayal kırıklığına uğramak anlamına gelir. Rüyada medyumluk hakkındaki bilgiler medyum sayfasında bulunmaktadır.

“Rüyada Eski Fotoğraf Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda eski sevgilimin fotoğrafı elimdeydi ve biranda fotoğrafın içinden çıkıp yanıma oturuyordu bu ne demek ? Ve sürekli rüyamda görüyorum. 17, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Dicle selam,
Gördüğünüz rüya aslında tam bir eski sevgiliyi görmek rüyasıdır ve bazı pişmanlıkları işaret etmektedir. Bakınız eski sevgili rüya tabiri sayfaları.

Merhabalar. Ben rüyamda eşimle beraber çektiğimiz bir fotoğrafımıza bakıyorum ama fotoğrafta birden bire ben kararıyorum. Eşim bana diyor ki “sen gusül abdestini eksik aldın cinler senle uğraşmadan git abdestini baştan al” diyor. Ben de diyorum ki “herhalde başımı tam yıkamadım ama abdestin tam ” diyorum. Sonra fotoğrafa tekrar bakıyorum bu defa kocam da kararıyor. Bak diyorum sen de karardın ben de karardım niye böyle oldu diyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir