Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Fotoğrafçı Görmek

Rüyada fotoğrafçı görmek neye delalet eder?

Ben evliyim, çokta güzel bir evliliğim var ama dun gece rüyamda kabarık, kocaman şapkalı, bembeyaz bir gelinlik giymişim, gizli evleneceğim herhalde ki evden kaçıyorum, bir pasajdan geçerken babamı gördüm, saklandım. Bir fotoğrafçı gördüm ve fotoğrafçıya giriyorum, resimlerim çekiliyor, tam çıkarken amcamı görüyorum, tekrar içeri kaçıyorum, dükkan sahibi oyalarken dışarı kaçıyorum. Bir adam minibüsle beni götürüyor, adamı tanımıyorum ama zorla ve tehdit altında gidiyorum, minibüs annemgilin evinin altından geçiyor, ben yüzümü kapatıyor korkuyorum.

O şekilde kalktım ama tüm gün etkisinde kaldım, ne anlama geliyor bu şimdi?

Rüyada fotoğrafçı görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada gelinlik giymek, şu anki medeni haliniz, gelinliğin durumu ve rengi, içinde bulunduğunuz ruh hali ile diğer duygu ve düşünceleriniz bir arada ele alınarak analiz edilir. Bakınız rüyada gelinlik görmek sayfası.

Rüyada fotoğrafçı görmek veya fotoğraf çeken birinin görülmesi hayatta başarılı olmak için bir noktadan başlamak ve fazla yön değiştirmemek gerektiğini gösterir.

“Rüyada Fotoğrafçı Görmek” için 2 yanıt

17, Erkek, Bekar, Öğrenci, mutlu, Ben rüyamda bir ünlü ile fotoğraf çektiyordum ve ailem bana bakıyor bende o çok sevdiğim favorim olan ünlü adama dokunarak fotoğraf çektiriyordum çeken kişi kardeşimdi.

Bayan bir iş arkadaşım görmüş beni rüyasında, bu arada benim mesleğim belediyede bulunduğum müdürlükte fotoğrafçılık yani basın yayın sorumlusuyum. Arkadaşımın rüyasında tarihi bir evdeymişiz, kendisi ben ve müdürümüz, ben elimde fotoğraf makinesiyle evin içinin resimlerini çekiyormuşum “ver biraz da ben çekeyim” demiş “olmaz bu benim işim ben çekerim” demişim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir