Kategoriler
Renkler

Rüyada Fotoğrafta Kırmızı Giyinmek

Rüyada fotoğrafta kırmızı giyindiğini görmek ne demek?

Merhaba, dun rüyamda iki ayri fotografta başka yerde cekilmis ben ve arkadaşlarımın fotograflarina bakiyorum. İkisi de başka yerlerde cekilmis, bir arkadaşım var onu taniyorum ama baskalari da var onları tanimiyorum. Ve iki ayri fotograftadada kırmızı giyinmisim, aynı elbiseler bastan sona kadar kırmızı elbise giymisim. Rüyada fotoğrafta kırmızı giyindiğini görmek neye işarettir? Teşekkürler.

İpuçları: fotoğraf, fotoğraf çektirmek, kırmızı elbise, kırmızı giyinmek.

Rüyada fotoğrafta kırmızı giyinmek yorumu

Merhaba, rüyanız 2 mesaj vermektedir.

1. Şu anda kimi sıkıntılar yaşadığınızı, geçmişi özlediğinizi, anılarla teselli bulmak istediğini belirtmektedir.

2. Fazlasıyla hassas yapınız, duygusal ilişkilerinizde tutku derecesinde bağlanmanın size zarar verdiğini, duygularınıza hakim olmayı öğrenmeniz gerektiğine işaret etmektedir.

Unsurlara bakmak gerekirse;

Rüyada fotoğraf görmek anıları simgeler, eskiye özleminizi gösterir. Kırmızı elbise giymek ise yoğun duygulara sahip olduğunuzu, büyük bir tutku veya hassasiyetle başladığınız ilişkide karşınızdan da aynı şeyi beklediğinizi, bulamadığınız zaman hayal kırıklığı veya şaşkınlık yaşadığınızı simgelemektedir.

“Rüyada Fotoğrafta Kırmızı Giyinmek” için 2 yanıt

Rüyada renkli fotoğraf görmek neye işarettir
Annem rüyasında renkli fotoğraflar görüyor, fakat bir kısımında başkalarıyla çekilmiş kim olduğunu hatırlayamıyor. Bir kısımda sadece kendi çektiği fotoğraflar varmış. Birde yanında olan insanlara gösteriyor “bakın nasıl güzel çıkmışım” diye. Çünkü anlattığına göre resimlerde çok güzel çıkmış vede güzel elbiselerde varmış üstünde. Açıkçası çoğu rüya yorumlarına baktık kişi kendi fotoğrafı elindeyse ecelinin yaklaştığına işarettir diyor, açıkçası biraz endişelendik, ne olur bizim içimizin ferahlayacağı yorum yazın.
esmer, 42, Kadın, Evlii Çalışmıyor, bütün duygular.

Kendi fotoğrafına bakmak, Rüyasında kendi resmine baktığını gören kişinin geçmişe özlem duyduğu yorumlanır.
Buradan görüldüğü gibi annenizin rüyası kesinlikle geçmişe olan özlemini göstermekte ( hangimiz gençlik günlerimizi özlemeyiz ki), o günlerin anılarını canlı tuttuğunu ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir