Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Fötr Şapka Görmek

Rüyada fötr şapka neye işarettir?

Selamlar, Dün gece rüyamda bir kız bebek gördüm. Başında fötr model ipli pembe şapka vardı. Bebek hafiften şişmişti, bana gülüyordu. Elini tutuyordum oda benimkini tutuyordu. Ancak bebeğin derisi yoktu. Vucuduna baktığımda yer değiştiren kırmızı bir sıvı görüyordum. Bunun tabiri nedir? Saygılar. Gönderen Metin.

Rüyada fötr şapka görmek neye yorulur?

Metin merhaba, gördüğünüz rüya alışılmadık unsurlar içeren çok ilginç bir rüyadır ve çok önemli mesajlar vermektedir. Rüyan gerçek hayatında önemli bir kişisel gelişim içinde olduğunu, olayları bir çok yönüyle görmeye başladığını, önünde bolluk, bereket ve başarı dolu günler olduğunu simgelerken sadece algılama konusunda kimi küçük sıkıntıların kaldığını onuda aşınca tam olgunluğa erişeceğini ifade etmektedir.

Rüyada kız bebek görmek hayırlara vesile olacak işler yapacağınıza, bolluk ve berekete işaret eder. Rüyada şapka görmek iş hayatında ilerleme, özel hayatında olgunluğa erişme manalarına gelir. Rüyada kendini veya bir başkasını derisiz, derisi soyulmuş olarak görmek duygusal ve psikolojik dünyada algılama sorunları, ekonomik güçlükler olduğunu simgeler. Rüyanın unsurları: kız bebek, şapka, fötr, fötr şapka, derisiz bebek, kırmızı sıvı.

“Rüyada Fötr Şapka Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda odama girmişim ve giysi dolabımın kapağını açıyorum. Aynı askıda asılı olan 4 tane şapka gördüm. Birincisi beyaz, ikincisi pembe, üçüncüsü açık kırmızı ve dördüncüsü keten kırmızı şapka. Ben dördüncü şapkayı seçtim. Bunun manası ne olabilir? 15, Kadın, Bekar, Öğrenci, mutlu huzurlu

Rüyada şapka görülmesi, iş veya eğitim hayatında ilerleme, özel hayatında olgunluğa erişme manalarına gelir. Şapkaların dört tane olması başarıya ulaşmak için istikrarlı olmak, bazı şeylerden fedakarlık etmek, çalışmak ve kendine güvenmek gerektiğini işaret ederken, senin dördüncü şapkayı seçmiş olman kendine güven konusunda iyi bir gelişme sağladığını diğer üç konuda biraz daha uğraşman gerektiğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir