Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Francala Görmek

Rüyada francala ekmek neye işarettir?

Rüyamda aşık olduğum, kendisini çok beğendiğim çocuğun benim sınıfa geçtiğini gördüm (aslında başka bir sınıfta kendisi – kendisine aşık olduğumdan haberi de yok). Okulun ilk günleri, hepimiz heyecanla okula başlamışız, sınıfta bir de ne göreyim Alp (sevdiğim çocuk) bizim sınıfta. Sınıftaki diğer çocuklar etrafına toplanmışlar “aramıza hoş geldin” diyorlar, bende “hoş geldin” dedim. Rüyamda bir sonraki gün sevdiğim çocuğun okula kucağında bir sürü sıcacık francala ekmek getirdiğini gördüm. Babasının ekmek fırını varmış ve bu sıcacık ekmeklerden sınıf arkadaşlarının da tatmasını istemiş, hepimiz afiyetle yedik ve çok sevindik. Bunların bir anlamı var mı?

Rüyada francala ekmek görmek yorumu

Merve selam, anladığım kadarıyla liseye gidiyorsun, bu yorumu bu kabulle yapıyorum. Lütfen yeni rüyalarınızı gönderirken hakkınızda bilgi verin. Rüyada platonik aşkla sevdiği kişiyi görmek reel yaşamda gerçek sevgiye ve aşka muhtaç olduğunu, sevmek ve sevilmek istediğinizi temsil eder. Onun senin sınıfına geldiğini, aynı sınıfta okuduğunuzu görmen ise her ikinizin de bir gelişim içinde olduğunuzu ve kendinizi daha da geliştirmek önünüzde bir çok fırsat olduğunu anlatmaktadır.

Rüyada francala ekmek görmek uyanık hayatınızda kimi önemli değişiklikler beklediğinizi simgeler. Rüyada francala yemek veya francala ekmek yediğini görmek hayallerinize ulaşmak için önce kendini iyi tanımak, potansiyelinin ve gücünün farkına varıp, ondan sonra girişimlerde bulunmak gerektiğini temsil eder. Francala kaliteli undan pişirilen ince uzun bir ekmek çeşididir. Bu konuda rüyada ekmek görmek sayfasında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

“Rüyada Francala Görmek” için bir yanıt

Babam rüyasında platonik sevdiğim kişinin beni istemeye geldiğini görmüş.

Not: bu rüyanın gönderildiği hal budur, mantığa en yakın halde Türkçe’ye çevrilmiştir : Babam platonik sevdim kişiyi,beni istemeye geldini gördü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir