Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Fransa’ya Gittiğini Görmek

Rüyada Fransa’ya gitmek  neye işarettir?

Rüyada Fransa'ya gittiğini görmekMerhaba. Ben rüyamda Fransa’da hiç tanımadığım bir eve misafirliğe gitmişim. Küçük bir erkek bebek var boncuk boncuk kapkara gözleriyle bana bakarak ağlıyor onu yerden kucağıma alıyorum ve boynuma ellerini dolayıp gözümün içine baka baka ağlıyor ve bende birden onunla birlikte ağlamaya başlıyorum uyandığımda yüzümde ağlamaklı bir ifade vardı bu rüya beni çok etkiledi cevabınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Rüyada Fransa’ya gittiğini görmek yorumu

İnanılmaz güzellikte bir rüya görmüşsünüz. Rüyanız gerçek yaşamınızda çok iyi dostlara, arkadaşlara sahip olduğunuzu, çevreniz tarafında sayılıp, sevildiğinizi ve daha da güzel günlerin sizi beklediğini simgelemektedir.

Rüyada Fransa’nın görülmesi rüyayı gören kişinin bazı hayallere ulaşmak için takip ettiği yolun doğru olduğuna işaret ederken aynı zamanda bir şeylere kavuşmak için bazı tavizler vermek gerekeceğine dikkat çeker. Rüyada Fransa’ya gittiğini görmek rüyayı gören kişinin  dilediği bir şeye yakın bir zamanda kavuşacağına, çabalarının ödülünü alacağına yorumlanır. Fransa’da olduğunu ya da Fransa’da oturduğunu görmek rüya sahibi kişinin yaşamakta olduğu dertlerinden ve kaygılarından kurtulup, hayalindeki bir şeyleri gerçekleştirme imkanı bulacağı bir döneme gireceğine işaret eder.

“Rüyada Fransa’ya Gittiğini Görmek” için bir yanıt

Rüyamda vefat eden babamı ziyaret için Fransa’ya gitmişim, babam sağlığında Fransa’da yaşıyordu, ben babama sürpriz yapacakmışım, babamın olduğu odanın kapısına gittim, kapıdan içeriye baktım, babama seslendim yatagında uzanmıştı “babacığım” diye seslendim, gülerek bana baktı. Gerçek hayatta çok sıkıntılıyım dua etmiştim yatarken borçlarımız için babam için uyandığımda gerçekten Fransa’dayım hislerimle uyandım, şimdiden tesekkür ederim. 40, Kadın, Beraber yaşıyorum, tekstil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir