Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Fransızca Görmek

Rüyada Fransızca konuşmak neye gelir?

Rüyamda bundan 1.5 yıl önce beni terk eden ve telefonlarıma çıkmayan eski sevgilimle barışmışız, deniz kenarında bir çay bahçesinde oturmuş, titreye titreye hem üşüyoruz hem çay içiyoruz. Çok üşüdüğü için ellerimi ellerine almış, elimi ısıtıyor bu beni çok mutlu ediyor. Açık bahçede bir biz birde biraz ilerimizde turist bir çift var. Bir süre sonra garson onlara servis yaptı ama uzaktan anlıyorum ki bir sorun var, turistler garsona dertlerini anlatamıyorlar, yardım etmek için yanlarına gidiyoruz, çift Fransız imiş ve ben Fransızca konuşmaya başlıyorum (sanırım Türk kahvesi hakkında bir sorun vardı ama net hatırlamıyorum).

Eski sevgilim bana “sesin Fransızca konuştuğunu bilmiyordum” diyor ben de ona “hiç merak edip sormadın ki” diyordum. Sizce bu neye işaret? Not: normal hayatta yabancı dil bilmiyorum.

Rüyada Fransızca görmek yorumu

Nükhet selam, öncelikle eski sevgiliyi görmek rüya yorumu sayfasını okumalısın, aynı konuları tekrarlamamak için yeniden yazmıyorum. Rüyada ellerinin üşümesi aslında senin reel hayatında duygusal olarak kendini baskı altında hissettiğini ve çevreden izole edildiğini düşündüğünü gösterir. Rüyada Fransızca görmek, Fransızca konuşma duymak duygusal ve romantik konularda bir değişilik olacağı anlamına gelir. Rüyada Fransızca konuşmak rüyayı gören kişinin sevgisini haykırarak ifade etmek istediğini gösterir, genellikle sevgi dili olarak adlandırılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir