Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Fuar Görmek

Rüyada fuar görülmesi neye işarettir?

Rüyamda işe giriyorum, bu günlük bir iş, 4 gün üst üste fuar alanında dolanıyoruz sadece. Günler geçiyor ben çalışırken yakın arkadaşımla ve iş çok kolay, güzel geçiyor, “normalde çok yorucu olurdu ama bu ne kadar kolaydı” diyoruz arkadaşımla. Ben bu fuar işene kendi kıyafetlerimi getirmişim ve bir durum oluyor, işten çıkıyoruz ya da iş bitmiş hatırlamıyorum. Ben ayakkabımı iş yerinde unutmuşum, fuar alanına geri dönüp onu alacağımı söylüyorum.

Bir balkona giriyorum, balkonda her yerde renk renk kediler var, bazıları yavrularıyla bazıları tek bir sürü kedi; beyaz kahve, siyah, o kadar kedinin arasına girince de bir ürküyorum, bakınıyorum ayakkabı nerede diye, balkonun en dibindeki masanın altında siyah babet gibi ayakkabılarım duruyor tırsıyorum çünkü özellikle siyah, yeşil gözlü bir kedinin bana kötü bakışlar fırlatıp,, nereye adım atsam sinsice beni izlediğini fark ediyorum. O yüzden kendimden uzaklaştırmayı deniyorum o kediden ama bırakmıyor peşimi.

Masaya kadar ulaşıyorum, eğilsem ayakkabıyı alacağım ama tam ben oraya ulaştığımda bir sefer diğer kediler de bana doğru gelmeye başlıyor, bana saldırmaya hazırlanıyorlar gibi hissediyorum. Ben de arkamı dönüp hafiften kaçıyım derken arkamdan bir kedi bana saldırıyor, “kesin diyorum o kara kedi”. Derken kolumdan, sırtımdan, sağdan soldan arkadan, her yerimden başka kediler, zıplayıp hepsi bana yapışmış. Korkuyorum ama bir yandan da canım hiç yanmıyor, monttan ısırıkları dokunuş gibi geliyor bana, bunu fark ediyorum. Isırıkları, tırmalamaları hiç canımı acıtmıyor ama korkuyorum yine de.

En sonunda kurtuluyorum kedilerden. Birisi bana, “seninkinde hiç bir şey yok, bak aşağıdaki kedilere, onlar nasıl saldırıyorlar” diyor. Balkondan aşağıya baktığımda herkesin kedi saldırısına uğradığını ve kedilerin çok yukarı fırlayıp öyle saldırdığını, insanlara zarar verdiğini görüp “ben ucuz kurtulmuşum, benimkiler bana o kadar zarar vermediler” diyorum. İçeri gidiyorum başka arkadaşlarımın yanına, ellerimdeki küçük yara bereleri gösteriyorum. Tırmık şeklinde ama çok az kanıyorlar, hatta o saldırıya göre hiç bir şeyim yok, ben de onlara bunu gösteriyorum iyi çok zarar veremediler diye. “Kuduz aşısı olmam gerekir mi” diyorum, “evet” diyorlar, ama “neredeyse kanamıyor bile yara yok” diyorum “kesinlikle olman lazım, her yerde yapıyorlar zaten kolay bir şey” diyorlar. Ben aşı olmayacağımı söylüyorum, istemiyorum aşı olmak. Biraz zaman geçiyor o minik ısırıklardan (iki elimin üstünde de varlar) baya bir kan akıyor, sonra kuruyor kan, yıkamıyorum bile. Lütfen söyler misiniz rüyada işe girdiğini görmek, rüyada fuar görmek, rüyasında kedi saldırısı görmek ne demektir?

Takma isim : engüfabude
Yaşınız : 20
Cinsiyetiniz : kadın
Medeni durum : bekar
Mesleğiniz : öğrenci
Ruh haliniz : keyifsiz, neşesiz, hayattan zevk almıyorum

Rüyada fuar görmek neye yorulur

Rüyanızın üç ana unsuru vardır; işe girdiğini görmek, rüyada fuar görmek, ayakkabı unutmak ve  kedi saldırısı görmektir. Ancak rüyanın ana bileşeni fuar görmek olup, işe başladığınız yer, ayakkabı unuttuğunuz ve kedilerin saldırdığı yer fuar alanıdır. Tüm olaylar fuar içinde geçmektedir.

Rüyada işe girmek, yeni iş bulduğunu görmek, yaşamınızda olumlu gelişmeler olacağını, evliği düşünüyorsanız bunun yakında gerçekleşeceğini işaret eder.

Rüyada fuar görmek yaşamınızın maddi yönünde güzel gelişmeler, yeni fırsatları işaret eder. Fuar ortamları geniş, ferah ve görsel alanlardır. Rüyada fuar gezmek, bir fuarı gezdiğini görmek kısmetinizin büyük oranla açılacağına işaret eder. Böylelikle çok yolunda ve kazanç getiren şekillerde yolunda gideceğine yorumlanır. Rüyasında bir fuar alanında gezdiğini gören kimsenin hayatı çok kısa süre içinde değişir. Parlak, neşeli, hareketli bir fuar her şeyin kolaylaşacağı bir zaman dilimine girileceğini işaret eder.

Rüyada ayakkabı unutmak, Bir yerde ayakkabı unutmak, ayakkabı unuttuğunu görmek, iş hayatınızdaki kimi engellemeleri geride bıraktığınızı gösterir. Çevrenizdekilerin daha önceden reddettikleri kimi fikir ya da tutumu artık uygun görmeye başladıklarını temsil eder. Bakınız ayakkabı rüya tabiri sayfası.

Rüyada kedi saldırısı veya kedi tırmalaması görmek, yakın gelecekte kimi tehlikeler hissettiğinizi simgeler. Paniğe kapılmadan hislerini dinlemenizin size yarar getireceğini, dikkatli olmanın her zaman iyi olacağına delalettir. Lütfen kedi rüya tabirleri sayfasını inceleyiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir