Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Fuar Hostesi Görmek

Rüyada fuar hostesi neye delalet eder?

Rüyamda çalıştığım şirket beni Amerika’ya göndermiş, orada mesleğimle ilgili eğitim alıyorum. Bir gün Amerika‘da işimle ilgili bir fuarı ziyaret ediyorum, fuarda gezerken yıllardır görmediğim eski sevgilimle karşılaşıyorum, birbirimize sarılıyoruz “Ayşe, ne yapıyorsun burada” diyorum o da 10 yıl önce buraya yerleştim, hem çalıştım hem üniversiteyi bitirdim, şimdi burada fuar hostesi olarak çalışıyorum” dedi, hem çok şaşırmış hem çok sevinmiştim. Bu ne anlama gelir? 29 yaşında bekar mühendis erkeğim. Şimdilerde işimle ilgili bir yurt dışı seyahat durumu var, onunla ilgili olabilir mi?

Rüyada fuar hostesi görmek tabiri

Yağız selam, büyük ihtimalle senin yurt dışı yolculuk durumunun bir etkisi olduğunu düşünüyorum, orada eski sevgilini görmüş olman da yaşadığın bazı pişmanlıklara işaret gibi görünüyor. Rüyada Amerika’ya gittiğini görmek reel hayatta bir takım arayışlar içinde olduğunu, yeni yerler ve yeni kişiler tanımak, yeni deneyimler kazanmak isteğini simgelemekte, aynı zamanda mevcut ruh haliniz konusunda ipuçları vermekte, içinde bulunduğun durumdan sıkıldığını, hayatında bazı yenilikler yapmak istediğini işaret etmektedir. Bu konuda rüyada Amerika’yı görmek rüya tabiri sayfasını da okuyun.

Rüyada fuar gezmek rüya sahibinin kısmetinin büyük oranla açılacağına işaret eder, böylelikle yolunda ve kazanç getiren şekillerde yolunda gideceğine yorumlanır. Rüyasında bir fuar alanında gezdiğini gören kimsenin hayatı çok kısa süre içinde değişir. Rüyada fuar görmek aynı zamanda parlak, neşeli, hareketli bir fuar her şeyin kolaylaşacağı bir zaman dilimine girileceğini işaret eder.

Fuarda karşılaştığın ve uzun zamandır görmediğin eski sevgilin konusunda ilk önce rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını incele, arada anlatıldığı gibi rüyada eski sevgiliyle karşılaşmak rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında karşı cins ile tanışmada veya karşı cinsle iletişim konularında sıkıntılar yaşadığını veya şu anki ilişkisinde bazı sorunlar olduğunu simgeler. Bu uyarıcı bir rüyadır ve rüyanın değerini bilip buna önem vermek gerekir.

Rüyada fuar hostesi veya fuar hostesleri görmek gerçek yaşamda yaptığınız eylemlerin sonuçlarını kabul etmek gerektiği anlamına gelir, riskli işlerle uğraştığınızı temsil eder. Rüyada fuar hostesi olmak ya da fuar hostesi olduğunu görmek uyanık hayatınızda yaşadığınız olaylardan yeteri kadar ders çıkarmadığınızı, kimi karlı gibi görünen finansal konuların aslında sizin için büyük tehlikeler taşıdığını işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir