Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Futbol Görmek

Rüyada futbol görmek neye işaret eder?

Rüyamda sevgilim ve 2 arkadaşı vardı, hep beraber futbol oynuyorduk. Sonra sevgilim bana pas attı ve tam o sırada bir köpek çıktı, sanırım pitbul idi. Sevgilimin arkadaşları kaçmaya başladı. Sevgilim yerinde durdu ve bana “sakın koşma” dedi ama ben köpeklerden korktuğum için koşmaya çalıştım ama bana yetişti ve sanırım beni ısırdı. Elif Aslı, 15, Kadın, Bekar, Öğrenci, Mutlu,

Rüyada futbol görmek neye yorumu

Elif merhaba, Görmüş olduğun rüya gerçek hayatta kendinle barışık, mutlu olmayı bilen biri olduğunu gösterirken aynı zamanda karşına çıkacak sınavlara hazır olduğunu, kendine güveninin tam olduğunu simgelemekte ancak başkaları yüzünden üzülmemek için her zaman dikkatli olmak gerektiğini işaret etmektedir.

Rüyada futbol maçı, futbol müsabakası, futbol karşılaşması görmek, maç izlemek yüksekten sözler atan, palavra sıkan bir arkadaşınızla veya dostunuzla çıkacağınız bir yolun sizi toplumdan uzaklaştıracağına işaret eder. Rüyada gol görmek rüya sahibinin hedeflerine ulaşmak için isabetli karar vermesi gerektiğine işaret ederken gol attığını görmek ise kişinin aldığı doğru kararların neticesini alarak başarıya ulaşacağına alamet eder.

Rüyada ayak topu, futbol oynamak zor bir sınava gireceğinizi ya da iş hayatında zorlu rakiplerle mücadele içinde kalacağınızı işaret eder. Rüyada kranpon görmek durum, yetki ve gücü temsil eder, futbol ayakkabısı aynı zamanda bir duruma uyum sağlayabileceğini vurgular. Kranpon giymek kişinin arzu ettiği güç ve zenginliğe kavuşacağını, bunun istediği her şeye erişmesini sağlayacağını gösterir. Yeni kranpon almak rüyayı gören kişinin başarıya ulaşmasına engel olan şeyi tespit ettiğini ve bu çözümü uygulamaya koyduğuna işaret eder.

Rüyada geçen köpek hakkında detaylı bilgiyi rüyada köpek görmek sayfasında inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Futbol Görmek” için 4 yanıt

Çeto

Gördüğün rüya gerçek yaşamında odaklanma sorunu yaşamakta olduğunu simgelemektedir.

25 yaşındayım. 7 yıldır bir sevgilim var ancak son bir senedir başka şehirde arandığında görmedim. Bu adam bana geçmişte çok kötülükler yaptı. Ondan kurtulmak istedim ama olmadı. Saplantili ve tehlikeli bir tip. Yeni atandığım şehirde iki erkek arkadaşım var, biri ile sevgili gibiyiz. Diğeri de yakın arkadaşım. Rüya şöyle: yakın arkadaşımla bir futbol takımının parçalarıyiz. Sanki birbirimizi seviyoruz. Sonra ailem geliyor ellerinde çok güzel tarihi bir halı var yarısı yırtılmış yarısı sağlam. Sağlam kısmını kesip kullanmak için alıyoruz. Sonra bir çift görüyoruz bazı adamlar bu çiftin kocasını öldürüp kadını kaçırıp sırayla tecavüz ediyor. Sonra bu kadın ben oluyorum ve dayanamayıp kaçmaya başlıyorum. Çok uzun süre kaçıyorum. Tek bir adam beni kovalıyor. Yolda sevgili gibiyiz dediğim adamı görüyorum utanıp kaçmaya devam ediyorum. Tam yolun sonunda bir uçuruma gelip atlayacagim sırada o adam beni kurtarıyor. Böyle bitiyor. Acaba nasıl yorumlanması.

Merhaba. Ben İzmirliyim. 1.5 yıldır İstanbul’da bir cafede çok yoğun bir şekilde stresli çalışıyordum. Şimdi İzmir’den bir iş teklifini kabul ettim ve geri dönüyorum.

Rüyamda da bir cafe de çalışıyorum. Fenerbahçe ve Göztepe maçı var. Göztepe arka arkaya Fenerbahçe’ye 5 gol atıyor. Müthiş seviniyorum. Küçük bir çocuk gördüğümü hayal meyal hatırlıyorum. Açıkçası gol ve sevinç dışında çok fazla detay hatırlamıyorum. Şimdiden yorumunuz için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir