Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Futbol Sahası Görmek

Rüyada futbol sahası görmek neye çıkar?

Rüyamda şu anda 9 yaşında olan oğlumun büyüdüğünü ve ünlü bir futbolcu olduğunu görüyorum. Oğlum beni lüks arabasıyla antrenman yaptığı futbol sahasına götürüyor ama futbol sahası o kadar büyük ki anlatamam, yerler yemyeşil çim kaplı, oğlumla rüyada gurur duyuyorum.

Ben aslında oğlumun okuyup mühendis, doktor veya bilim insanı olmasını istiyorum (elbette tercih onun olacak) ama gerçek hayatta onun futbolcu olması aklımdan bir kez dahi geçmiş değil. Bu rüya neyin nesi? teşekkür ederim.

Rüyada futbol sahası görmek yorumu

Nazan merhaba, rüyalar işte buna benzer bir şekilde insanın aklında hiç olmayan şeyleri onun karşısına getirebilir. Rüyada oğlunun büyümüş olduğunu görmek rüya sahibinin çok güçlü ebeveynlik duygusuna sahip olduğunu ve oğluyla birlikte büyüyerek, kendini geliştirdiğini anlatırken aradaki kuşak farkı nedeniyle bu gelişimde oğlunu yakalayamadığını gösterir. Oğlunun futbolcu olduğunu görmek esasında rüya sahibinin gerginlik yaşamasına sebep olan bazı bastırılmış, belki de kendine dahi itiraf etmediği gizli duygulara sahip olduğunu gösterir.

Rüyada futbol sahası görmek rüya sahibi için kararlılıkla çalışması halinde başarıya ve hedeflerine ulaşacağını ifade eder. Rüyada futbol sahasına gitmek veya orada olmak, bir idman veya maç izlemek rüyayı görenin başarıya zamanında ulaşması için daha agresif, daha aktif ve daha cesur olması gerektiğini işaret eder.

“Rüyada Futbol Sahası Görmek” için bir yanıt

Rüyamda çok büyük ve çok güzel boğaza bakan deniz kenarında bir yalıda oluğumu gördüm, deniz çok mavi ve çok güzel sakindi, yalının bahçesinde denizin ortasına doğru uzanan 11 tane yemyeşil futbol sahası vardı. Bu rüyayı istihareye yattıktan sonra gördüm, beni aydınlatırsanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir