Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Futbol Takımı Görmek

Rüyada futbol takımı görmek neye çıkar?

İyi günler, ben yeni evliyim, 27 yaşındayım, bir mağazada tezgahtar olarak çalışmaktayım. Rüyamda akrabalar, ben ve eşim bir otobüs ile bir dağ yolundan dağa çıkıyoruz, daha sonra dağın diğer yamacı olan taşlı bir yoldan bir kaç tane dağın ortasında kalmış küçük ova gibi yeşillik düz araziye doğru inmeye başlıyor otobüs. Eşimle ben otobüsün en ön kısmında oturuyoruz ve yol çok dik olduğu için ben düşerim diye korkuyorum, gözlerimi kapatarak aşağı iniyorum. Otobüsten indikten sonra ortadan küçük dere gibi su akan bir yer var, orada ayağım takılıp düşüyorum, sadece ayağım ve dirseğim küçük bir çamur oluyor ve ben kalkıyorum.

Daha sonra bir futbol takımı kuruyoruz ve ben çok güzel bir gol atıyorum. Biraz daha oynadıktan sonra eşimi gözleriyle arayıp görmediğim için bulsun diye bir çocuk gönderiyorum, eşimde beni telefonla arayarak kenarda ağaçların arasında cafe gibi bir yerde kız kuzenlerimden birisiyle oturmuş bizi izlediğini söylüyor ve bende o tarafa bakıyorum,  onları orada görüyorum, rüyam burada bitiyor.
Rüyamı en kısa zamanda yorumlarsanız çok memnun olurum, şimdiden ilginiz ve alakanıza teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Rüyada futbol takımı görmek yorumu

Rüyada otobüs görülmesi rüya sahibinin sosyal ilişkilerinde gelişme, birileriyle toplantı yapmak veya bir araya gelmek manalarına gelir. Rüyada otobüs ile yolculuk yaptığını görmek ise bir iletişim problemine delalet eder ve kişinin uyanık yaşamında bir yanlış anlaşılma veya yanlış anlama yüzünden bir sözün hatalı olarak bir karalama ya da iftira gibi algılanabileceğini ve bunun canını sıkacağını simgeler. Rüyada dağ yolu görmek genel olarak iyi anlam taşımaz ve kişinin bazı zorluklarla karşı karşıya olduğuna işaret ederken, dağ yolundan bir yere gittiğini görmek rüya sahibinin önündeki engeller ve sıkıntıları aşmak için yorulacağına delalet eder. Rüyada dağa çıktığını görmek rüya sahibinin kendi gücü ile büyük emekler vererek hedeflerine ulaşacağına rivayet edilir. Rüyada dağa çıkmak alternatif olarak rüyayı gören kişinin aldığı karar ve verdiği sözün arkasında duran, oldukça mert biri olduğuna delalet eder. Daha sonraki gelişmeler bazı sıkıntılar yaşadıktan sonra rahata ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada futbol takımı görmek rüya sahibinin hedeflerine ulaşmak ve kendini daha güçlü hissetmek için bir gruba ait olması ancak bu gruptaki arkadaşlarını seçerken dikkatli olması gerektiğine işaret eder. Sizin futbol takımı kurmanız ise bu konuda (iyi arkadaş seçimi) zaten bilinçli olduğunuzu ifade etmektedir. Rüyada futbol oynadığını görmek kişinin zor bir sınava gireceğine veya iş yaşamında zorlu rakipler ile mücadele edeceğine işarettir. Rüyada gol attığını görmek rüyayı gören kişinin aldığı isabetli kararlar sonunda başarıya kavuşacağına, hedefe varacağına delalet eder.

Rüyanın sonu ise yaşamınızda sıkıntıları atlatıp, başarı ve huzura kavuştuğunuzda eşiniz ile daha mutlu günlere kavuşacağınıza işaret etmektedir.

Futbol takımları hakkında yorumlar

Ruyada Bursaspor’u görmek veya Bursaspor’u izlemek ya da Bursaspor’u seyretmek gönül ilişkilerinizde pratiklik ve duyarlılık içinde hareket ettiğinizi, sevdiğinizi kimi tehlikelere karşı koruma konusunda çok hassas olduğunuzu belirtir.

Ruyada Eskişehirspor’u izlemek, Eskişehirspor’u seyretmek, Eskişehirspor’u görmek mutlu bir ev hayatı ifade eder. Bu rüya aynı zamanda çok fazla sorumluluk ve taahhütler altına girdiğinizi, hayır demeyi öğrenmeniz gerektiğini işaret edebilir.

Rüyada Kayserispor’u izlemek, Kayserispor’u seyretmek, Kayserispor’u görmek köklerinize bağlantınızı temsil eder. Bu rüya aile bağlarına sıkı sıkıya tutunduğunu ve yaşamınız boyunca mutlu ve başarılı olacağınızı ifade eder.

Ruyada Kocaelispor’u izlemek, Kocaelispor’u seyretmek, Kocaelispor’u görmek hoş sürprizler anlamına gelir. Pozitif enerji ve neşe dolu bir dönemi müjdeler.

Ruyada Sivasspor’u izlemek, Sivasspor’u seyretmek, Sivasspor’u görmek sevgi ve memnuniyeti, yaşamda iyi şansı, zevk, başarıyı gösterir. Bu rüya aynı zamanda hoş sürprizler, tatlı şeyler ve yeni keşifler anlamına gelebilir.

Rüyada Ankaragücü, Ankaragücünü izlemek, Ankaragücünü seyretmek, Ankaragücünü görmek hüzün, hayal kırıklığı, ya da ihanet anlamına gelir. Bu rüya alternatif olarak umutlarınız ve isteklerinizi gerçekleştirme konusunda başarısızlık simgeler.

“Rüyada Futbol Takımı Görmek” için bir yanıt

İlk önce Allah yazandualar gördüm ama onları tam hatirlayamiyorum. Sanki onlari okursam dualarim kabul olacakmis. Eski çalıştığım birine gittim (bankaciyim) yastigimi aldım poşete koydum, orada bir erkek arkadaş “toto lotodan çok para kazaniyorum, tüyo alıyorum, bir yabancı futbol takımı” dedi “o kazanır birlikte oynarız” dedi yola çıktım. Kolumda poşet var mı diye baktım sarı siyah poşet kolumdaydı. Baska bir şehirdeki evinizde bahçede armut ağaçları vardı. Iki tane armut kopardı. Sanki kedi de gördüm. Yan tarafa geldim pembe tabak var alt üst içinde sarı kiraz tursuya konmuş daha tam olmamış. O evin yanında Askeriye vardı onların bahçesinde kocaman ağaç olmuş kayısı sandım dal önüme geldi nektarindi 4 5 tane kopardim eve girecektim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir