Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Futbol Topu Görmek

Rüyada futbol topu neye işarettir?

Rüyamda caminin içinde pembe plastik bir topla arkadaşlarımla futbol oynuyordum. Bu ne manaya gelir? 19, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada futbol topu görmek tabiri

Rüyada cami görmek, En hayırlı rüyalar arasındadır, görene huzur verir ve selamete çıkacağınıza işaret eder.

Rüyada futbol topu görmek yaşamınızda tamlık ve bütünlük ifade eder. Bu rüya aynı zamanda içindeki iç çocuğa kulak vermek, duygularını daha fazla dinlemek gerektiğini ifade eder. Ayrıca cesaret ve gücünü göstermek anlamı taşıyabilir.

Rüyada futbol oynamak zor bir sınava gireceğinizi ya da iş hayatında zorlu rakiplerle mücadele içinde kalacağınızı işaret eder.

Bu bilgiler ışığında pembe bir futbol topuyla cami içinde futbol oynamanız, gerçek yaşamınızda yaşamın rekabetçi ağır şartları ile içinizdeki çocuksu duyguların bir çatışma içinde oldukları, hem hayallerinize ulaşmak için zor engelleri aşmak hem de çocukluk duygularını (daha doğru deyimle içinden geldiği gibi davranmak, yaşamak) yaşamak isteklerini aynı anda taşıdığınızı ancak bunun bazı zorlukları olduğunu temsil etmektedir.

“Rüyada Futbol Topu Görmek” için 2 yanıt

Merhaba son 1 haftada gördüğüm rüyalar:
1. devamlı tutmadığım bir takımın gol atması ve buna devamlı olarak sevinmem.
2. bir bayan sanatçının televizyonda klibini izliyorum.
3. kendimi yüzbaşı komutan olarak görmem.
Bunların anlamı nedir? 32, Erkek, Bekar, Güvenlik

Doğan selam, öncelikle söylemeliyim ki rüyayı net hatırlamak kişini dinç bir zihne sahip olduğunu, sağlığına dikkat edip, uykusunu düzenli aldığını gösterir ve bir hafta bu kadar rüyayı hatırlamanız sizin için iyi bir şeydir.
1. size fayda sağlamayacak şeylerle ilgilenip, boşa zaman harcadığınızı temsil etmektedir.
2. klip izlemek zor bir zaman döneminden geçtiğinizi, rahatlamaya ihtiyacınız olduğunu temsil ederken, kendinize zaman ayırıp dinlendiğiniz zaman olayları daha doğru değerlendireceğinizi işaret etmektedir.
3. hayatınızda sizin için önemli bir anlam taşıyan bir arzunun, dileğinizin veya bir isteğinin, başkalarının sizi engellemesi nedeniyle gerçekleşmediğini, yapamadığınızı ve yapmanıza engel olunacağını belirtir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir