Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Futbolcu Görmek

Rüyada futbolcu görmek ne demektir?

Yine bugün bir rüyada futbolcu olduğumu gördüm, Futbolcu idik. Ben defans babam orta saha. Halı sahadaydı. Takımda babamda vardı, ilk golü biz yedik defansta hata yaptık, sonra 2-1 öne geçtik. Sonra top atıldı ceza sahasına doğru, babamda bende o topu almak için koşuyorduk, babam benden daha hızlı davranıp topu alıp kalecimize doğru gidiyordu ve kendi kalemize ve resmen şut attı 2-2 oldu maç.

Babam bu hatasından dolayı yedeğe alındı. Bu bölümde ben iyi defans yapmaya başladım. Sonra ben defansta forvetten topu çaldım ve ilk önce bir oyuncuyu duvardan çalımladım, sonra rakipte 3 tane küçük oyuncu vardı, bende topu üzerlerinden aşırttım, kaleciyle teke tek kaldığımda uyandım. Bunun manası nedir? neden sürekli rüyalarımda futbol oynadığımı görüyorum?

Rüyada futbolcu görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada futbolcu görmek, bir futbolcuyla karşılaşmak bastırılmış cinsellik duyguları ya da saldırganlık güdüsü içinde olduğunuzu, bu sıkıntıları daha sosyal olmakla aşabileceğinizi işaret eder.

Rüyada futbolcu olduğunu görmek, profesyonel futbolcu, para kazanmak için futbol oynadığını görmek, bir öfke patlaması yaşamakta olduğunu, bu öfkeden bir an önce kurtulup, saldırgan ruh halinden çıkmanızı gerektiğini simgeler. Kaleci olmak ise kişinin karşı gelmek ya da önlemek zorunda olduğu bazı zorluklar olduğunu ifade eder. Amatör futbolcu olduğunu görmek, zevk veya spor yapmak için futbol oynadığını görmek Kendinizle barışık bir ruh halinde olduğunuzu ve yaşamınızda her şeyin yolunda gittiğini işaret eder. Freudyen bir bakış açısıyla, futbol oynamak özel yaşamda genellikle saldırgan tutumları temsil eden bir simge olarak görülmektedir.

Bazı futbolcuların rüyadaki anlamları

Rüyada Robinho’yu görmek rüya sahibi kişinin kolayca sorunları üzerinizden atacağını ifade eder.

“Rüyada Futbolcu Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda kavgalı olduğumuz komşumuz bize geldi ve bize bir poşet içerisinde dereotu falan getirdi. Bunun üzerine babamla ben çarşıya çıktık ve yolda ilerlerken aşırı hızda giden bir otobüs az kalsın bize çarpacaktı ama çarpmadı, daha sonra bir toplantıya gelmiş futbolcular gördüm. Çok tanınmış ve tanınmamış birçok futbolcu vardı. Birde hatırladığım kadarıyla Yılmaz Güney’i gördüm.
20, Kadın, Bekar, Öğrenci, normal.

Rüyada komşu görmek, ev, sürgün, değişim, ihtilaf, söz, laf anlamlarını simgeler. Bir takım insanlarla öfkeli ve düşmanca tutum içinde olmaya, İhtilaf ve hayal kırıklığını ifade eder. Onunla kavgalı olmanız ev içinde yaşadığınız sorunları sabırla çözmeniz gerektiğini işaret eder.
Rüyada baba ile çarşıya çıkmanız ihtiyaçlarınızı yakında karşılayıp, rahata ereceğinizi simgelerken gördüğünüz futbolcular ise bastırılmış cinsellik duyguları ya da saldırganlık güdüsü içinde olduğunuzu, bu sıkıntıları daha sosyal olmakla aşabileceğinizi işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir