Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Gaga Görmek

Rüyada gaga neye delalet eder?

Rüyamda annem ile birlikte benim eski ilkokulumun önünden geçiyoruz, yalnız biraz bayırdır o yol. Karşı taraftan gösterişli çok değişik ve çok güzel horoz geçiyor. Annem diyor ki “oğlum kaç, horoz seni gagalarsa canını acıtır” ve annemle birlikte kaçmaya başlıyoruz ama horoz bacağımda ufak bir yara izi varmış orayı gagalıyor, hafif açıyor. Bu neye işarettir? teşekkürler. 22 yaşında boşanmış babayım.

Rüyada hayvan gagası görmek yorumu

Rüyada ilkokulunun önünden geçmeniz, gerçek hayatınızda daha öğreneceğiniz çok şey olduğunu simgelerken, horozun sizi gagalaması ise düşünmeden söylediğiniz bir söz yüzünden birini çok sinirlendirdiğini göstermektedir.

Rüyada kuş gagası görmek çevrenizdeki insanların konuşmalarına gerekli değeri vermediğinizi, onları dikkatle dinlemediğinizi ifade ederken hayvan gagası görülmesi alternatif olarak gereksiz konuşmalar yaptığınızı işaret edebilir. Yaralı gaga, kırık gaga veya kopmuş gaga görmek ise konuşmalarınızla sevdiklerinizi üzdüğünüzü işaret eder. Rüyada bir hayvanın başka bir hayvanı gagalaması rüyayı gören kişinin aile ve dost çevrenizdeki birilerini hoşnut etmek için saçma şeyler yapmaması gerektiğine işaret ederken bir hayvanın rüya sahibinin gagalaması rüyayı gören söylediklerine çok dikkat etmesi, sonradan pişman olacağı bir söz sarf etmemesi gerektiğini temsil eder. Bir hayvanın başka birini gagaladığını görmek reel hayatta bazı şeyleri duymamazlıktan gelmenin bazı zamanlar insana hayır getireceğine rivayet edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir