Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Gaipten Ses Duyduğunu Görmek

Rüyada gaipten ses duymak ne demek?

Rüyada gaipten ses duymakMerhaba, Tesadüfen sitenize rastladım. Diyanet, islami sitelerin hariçinde rüya yorumu. sevindim, hep var olun inşallah. İki rüya gönderiyorum, ilkini aylar öncesi gördüm.

10-12 yaşlarindayim. (bu arada yaşim 56) lunaparkta bulunan peşpeşe arabalar var ya işte onlara bineceğiz, başimizda bir bayan. Tam ben bineceğim, bir ses duyuyoruz “adalet yanıma gelsin” yanimizdaki bayan yanıt veriyor “allahim, adalet iyi biri”.
Ayni ses “adalet yanıma gelsin” diyor. Bir korkuluk üzerindeyim, aşağisi etraf boşluk. Karşimda, hani fincan kahvesinde büyük bir nesne oluşur ya, öyle bir siyahlik, o siyahliktan kol gibi bir şey uzaniyor, korkmuyorum, sanki avucuna alip bakiyor, ayaktayim, bakiyor bakiyor, tekrar geri koyuyor. uyaniyorum.

İkinci rüyam, gerçi benzer yorumlar gördüm, ama yine de yazayim. Boşandiğim eşimin babasi ile (baba vefat) güya boşandiğim eşimi askerden dönüşünü karşilayacağiz. Ama savaştan geliyorlarmiş, yoğun bir asker birliği geliyor. Aranirken eski eşimi görüyorum. “işte orada” diyorum ama kaybediyorum. Ariyor, ariyor bulamiyoruz. Danişmaya gidiyoruz. Orada birisi “Şahin le aynı guruptaydik, o öldü” diyor. “iyi de ben onu gördüm” diyorum. Tekrardan “olamaz, o öldü, yanindaydim” diyor. Uyaniyorum. Şimdiden teşekkür ederim, hoşcakalin.

Rüyada gaipten ses duyduğunu görmek tabiri

Merhaba,

Gaipten ses duymak, gaipten ses duyduğunu görmek gerçek yaşamınızda içinizdeki iyi ve kötü yanların çatışmasını simgeler. duyulan ses iyi mesaj veriyorsa içinizdeki iyi tarafın etkin, kötü ses, inleme, haykırma, çığlık gibi ses ise içinizdeki karanlık, uğursuz tarafın etkin olduğunu gösterir. Bakınız gaip tabiri.

İkinci rüyanız ise ölüm korkusu çektiğinize veya yalnız kalma duygusu yaşadığınıza işaret eder.

Bu rüya genellikle depresyon yaşadığınız dönemlerde sık görülür ve böyle rüya gördüğünüzde korkularınızı sevdiklerinizle paylaşmanızda yarar vardır. Bakınız eşinin öldüğünü görmek sayfası.

İpuçları : bilinmeyen ses, lunapark, çarpışan araba, siyahlık, varlık, siyah varlık, eşimin babası, asker karşılama, asker dönüşü, savaş, asker birliği, eşinin öldüğünü görmek

“Rüyada Gaipten Ses Duyduğunu Görmek” için 5 yanıt

Rüyada görünmeyen ses duymak ne demektir
Kimden: uğur
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:25
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: huzurlu
Anahtar kelimeler: gavs
Rüyamda bana gavs diyerek seslendiler, görünmeyen bir sesti ve “ne olursun hacca gel” dedi.
Bunun anlamı ne olabilir.

Uğur selam,
Gördüğün rüya gaip rüya tabiri sayfasında açıklanmakta ve gerçek yaşamınızda içinizdeki iyi ve kötü yanların çatışmasını simgelemektedir.

Merhabalar, rüyamda ‘ sevdiğin kızın sevgilisi var ‘ diye ses duydum gerçektende kızın sevgilisi mi var lütfen yardımcı olun iyi günler

Kemal merhaba,
Mesajını önce fake sandım, tam silecektim ki bir mesaj daha göndermiş olduğunu, gerçekten ciddi olduğunu gördüm ve cevaplıyorum.
Rüya ile amel olmaz, rüyayı anlamak ve her rüyanın mesaj vermesini beklememek gereklidir. Hakkında bilgi vermemişsin ama sanırım bu kızı sen sevdiğini zannediyorsun, kızın bundan haberi dahi yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir