Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Gaipten Ses İşitmek

Rüyada gaipten ses işitmek neye delalettir?

Rüyamda “Allah hakkıyla bilendir, hüküm ve hikmet sahibidir” diyordum tek hatırladığım bu, gece yarısıydı rüyayı gördüğümde. Birde son zamanlarda rüyalarımda hep ses işitiyorum gaipten aslında hissediyorum sesi tam duymakta diyemem.

Rüyada gaipten ses işitmek yorumu

Rüyanız ve hissettikleriniz manevi yaşamınızda fırtınalar koptuğunu ve büyük bir manevi haz içinde olduğunuzu, huzur yaşadığını ifade etmektedir. Rüyada gaipten ses işitmek gerçek yaşamda kişinin içindeki iyi ve kötü yanların çatışmasını simgeler. Rüyada gaipten ses duyduğunu görmek konusunda duyulan ses iyi mesaj veriyorsa içinizdeki iyi tarafın etkin, kötü ses, inleme, haykırma, çığlık gibi ses ise içinizdeki karanlık, uğursuz tarafın etkin olduğunu gösterir.

“Rüyada Gaipten Ses İşitmek” için 3 yanıt

Merhaba, 36 yaşımdayım. Evliyim. Eğitimciyim. Karamsarım. Rüyamda iki 30 lu yaşlarda erkek gördüm. Birisi şeffaf bir gözlük takıyordu ve ikisi espriler yapan sıcak ve eğitimli insanlardı. Ben rüyada dulmuşum, eşim ölmüş. Bana gaipten bir ses gözlüklü ve toplu olanı kastederek “Kocan bu.” diyor. Ben sesi ciddiye almayıp arkamı dönüp gidiyorum. İçimden “Bu da nereden çıktı. Zaten o benden küçük. Olmaz.” diyorum. Açıkçası biraz moralim de bozuldu. Teşekkür ederim.

Nimet merhaba, görmüş olduğun rüya sahip olduğun değerlerin kıymetini bilmek ve ona göre davranmak gerektiğini hatırlatan bir rüyadır.

Rüyamda odanın duvarına siyah bir çivi cakilmisti. Duvarın rengi maviydi. Çiviye siyah bir askıda kısa beyaz, dantelli yeni bir gelinlik asılmisti.Danteldeki modeller gül seklindeydi. Gelinliğin belinde kırmızı bağlı kuşak vardı. Kusak ipekdi.
Kuşağa fiyonk atılmıştı. Dışardan (gaipten) bir erkek sesi; sen bu gelinliği 5,5 ay sonra giyeceksin dedi. Tasvirinizi bekliyorum. Ruh halim; sakin ve mutlu. Saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir