Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Galata Kulesini Görmek

Rüyada Galata kulesini görmek neye delalettir?

Normalde açık biriyim, rüyamda galata kulesindeyim ama herkes orayı Mekke olarak biliyormuş. Dışarıdan abdest almak için kapalı bir alana giderken aşık olduğun kişi, İsmail’in sesini duyuyorum ve namaz kıldırdığını anlıyorum, içimde namaz kılmadığım için bir burukluk oluyor, ileriye doğru baktığımda arkasında babası, ortada İsmail imamlık yapıyor ve namaz kıldırıyor. Sonra bir anda zikir çekmeye başlıyorlar ben oradan uzaklaşıyorum ve kapalı bir yere giriyorum, o an fark ediyorum kollarım açılmış ama başım hala kapalı yorumlarınızı bekliyorum.

Kimden: seda
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:16
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: umutlu
Anahtar kelimeler: aşık olduğum kisiyi, zikir çekmek, namaz kıldırmak,

Rüyada Galata kulesini görmek neye yorulur?

Seda selam,

Gördüğün rüya reel hayatında, yaşamın maddi ve manevi yönleri arasında denge kuramadığını ve bu yüzden ciddi bir zihin karışıklığı içinde olduğunu temsil etmektedir.

“Rüyada Galata Kulesini Görmek” için 2 yanıt

Rüyada İstanbul’u dolaşmak
Ailece İstanbul sokaklarındaydık, o kadar güzel bir cami vardı ki, çok büyüktü. İnsani kendine hayran bırakıyordu. Hemen ardından galata kulesini gördüm. Ama sadece yarısından üst tarafını, çok yakındım ama başını gördüm sadece. O kadar içime bir heyecan doldu ki, herkese gösteriyorum galata kulesini işte orada diye. Gün batımı vardı, ben çok severim ve fotoğraf çekebilmek için çok uğraşıyorum. Babamı gördüm ardından, bir anda bir markette buldum kendimi ve o kadar fazla alışverış yapmışız ki. Evimize gidiyorduk ve başka bir evdi çok büyüktü ve beni tedirgin ediyordu. Korkuyordum. Sonra sebebini hatırlamadığım bir şekilde de ablamla tartışıyorduk ve babam bizi uyarıyordu. Daha sonra da uyandım zaten.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir