Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Galatasaray’ı Görmek

Rüyada Galatasaray’ı görmek neye çıkar?

Selam, çok acayip bir rüya gördüm, lütfen açıklar mısınız bu neye işaret. Ben şu anda 38 yaşında evli çalışan bir erkeğim ve Galatasaray futbol takımını tutmak ve ara sıra maçlarını izlemek dışında bu kulüple bir alakam yok. Rüyamda 11 veya 12 yaşlarındayım ve Galatasaray futbol seçmelerine katılmışım ve hayalim bu kulüpte ünlü bir futbolcu olmakmış, seçmelerde başarılı oluyorum futbol okuluna yazılıyorum. Rüyam bu kadar. Teşekkürler.

Rüyada Galatasaray’ görmek yorumu

Metin selam, rüyada çocukluk yaşlarında olduğunu görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında derin endişe veya stres yaşadığını ve çocukluk yollarının o kaygısız dönemlerine özlem duyduğunu ifade eder. Galatasaray futbol kulübü seçmelerine katılman ise hayatta verdiğin bazı kararlar ya da meslek seçiminde bir pişmanlığı işaret edebilir.

Rüyada Galatasaray’ı görmek fiziksel ve duygusal beslenmenizde bir eksikliği simgeler. Galatasaray’ı izlemek veya Galatasaray’ı seyretmek rüyayı gören kişinin birr güven sorunu yaşadığını veya bir yoksulluk korkusu çektiğini işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir