Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Gam Görmek

Rüyada gam görmek neye çıkar?

Rüyamda akşam işten çıkıp eve geliyorum, evde namaz kılmak istiyorum ama seccade bulamıyorum, eşime seslenip seccade istiyorum. Eşim bulunduğum salona geliyor, oldukça gamlı, neredeyse ağlayacak “ne oldu, bir şey mi var” diyorum. Eşim dayanamayıp hıçkırıkla ağlamaya başlıyor, eve hırsız girdiğini, ne kadar takısı varsa aldığını, evdeki ipek seccadenin çalınmış olduğunu anlatıyor. “Neden bana haber vermedin” diyorum, “iş yerinde üzülme, akşam geldiğinde söylerim diye düşündüm, zaten polise haber verdim, gelip zabıt tuttular” diyor. Onu teselli ediyorum ama içimden çok üzülüyorum. Bu rüyadan huzursuz bir şekilde uyandım ve bunun bir rüya olduğuna şükrettim. Bu rüyayı neye yormalıyım? kötü bir şey mi olacak?

Rüyada gamlı birini görmek tabiri

Halit merhaba, önemli olan rüyanın mesajını anlamaktır, belki de kötü bir şey olmaması için kişiyi ikaz edebilir. Rüyada eve gelmek, evine geldiğini görmek kişinin kendini güvende hissedeceği şeyler yaşayacağına işarettir, çünkü rüyada evini görmek emniyette olmak demektir, kişi kendini evinde güvende hisseder, bakınız rüyada ev görmek tabiri.

Rüyada namaz kılmak istemek veya namaz kılacak seccade aramak rüyayı gören kişinin kaza ve belalardan korunmak için Allah’a sığınmak istediğini temsil ederken sonunda namazı kılmak bunu başaracağını ifade ederken, namazı kılamamak ya da seccade bulamamak kişinin yapması gereken bazı şeyler olduğunu anlatır. Bu konuda rüyada namaz görmek sayfası ilginizi çekebilir.

Gam keder, üzüntü anlamına gelen bir terimdir. Rüyada gamlı birini görmek o kişinin pişman olduğu bir hata işlediğine işarettir. Rüyada kendini gamlı görmek sevinçli bir haber alacağına,  derdinin biteceğine işaret eder. Rüyasında gamlı halinin bittiğini, sevindiğini görmek size vicdan azabı çektiren o davranışınızı bir daha tekrarlamamanız gerektiğini ifade eder.

Rüyanın en önemli unsuru eşini gamlı hale sokan evine hırsız girmesi ve bazı şeylerin çalınmasıdır. Rüyada evine hırsız girdiğini görmek rüya sahibinin bazı sorunlar yaşadıktan sonra hedeflerine ulaşacağına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir