Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Gardiyan Görmek

Rüyada gardiyan neye alamet eder?

Rüyamda hapishaneye giriyorum ve orada küçük kardeşimi ve bir eski okul arkadaşımı gördüm. Hapishanede acıkıyoruz, kardeşim bir gardiyandan ekmek alıyor ve bize veriyor. Sonra hapisten çıkıyorum, bir gardiyan beni dışarı çıkarıyor, götürüp bir ormanlık alanda bırakıyor, ormanlık alanda ailemi ve bir arkadaşımı görüyorum, beni almaya gelmişler. O sırada bir goril ortaya çıkıyor, gardiyan gorile ateş ediyor, bende ailemi kurtarmaya çalışıyorum. Çok can sıkıcı bir rüya idi, uyandığımda bayağı kötü hissediyordum.

Rüyada gardiyan görmek tabiri

Alp selam, haklısın gerçekten çok can sıkıcı bir rüya ama rüya rüyadır, ondan kaçış yok, önemli olan mesajı doğru anlayıp ona göre yorumlamaktır. Rüyada hapse girdiğini görmek uğursuzluk ve mutsuzluk sembolüdür, yaşanan bir uğursuzluk yüzünden hem kendinin hem ailenin zor durumda kaldığını, bu durumun aileye mutsuzluk getirdiğini simgeler, yaşamın manevi yönünü kuvvetlendirmek ve dua ile bu uğursuzluğu yenip yeniden mutlu günlere dönmeye yorumlanır. Daha detaylı bilgi rüyada hapishane görmek sayfasında bulunabilir.

Rüyada acıktığını görmek rüya sahibinin bir ihtiyaç, bir beklenti içinde olduğunu ya da murada erme isteğini gösterir. Rüyada gardiyan görmek iyiye yorumlanmaz. Dert, keder, sıkıntı ifade eder. Rüyayı gören kişinin reel hayatında bir hatası veya aldığı bir yanlış kararın kendisine sıkıntı ve keder getirdiğini temsil eder. Rüyada bir gardiyanın kendini bir hücreye kapattığını görmek maddi veya manevi bir kayba uğrayacağını ifade eder. Rüyada gardiyan olmak yahut gardiyanlık yapmak rüya sahibi kişiye uyanık hayatında daha sevecen, daha anlayışlı olması gerektiğini anlatır. Rüyada karısının veya kocasının gardiyan olduğunu görmek rüya sahibinin eşinin gaddar bir kişi olduğunu işaret eder.

Rüyada goril görmek hayırlı bir rüyadır, aynı gerçek yaşamda olduğu gibi güç ve kuvveti temsil eder, bir arkadaşınız vasıtasıyla hiç beklemediğiniz bir iş teklifi alacak, çok şaşıracak çok sevineceksiniz demektir. Ancak gardiyanın ateş ederek onu kaçırması aslında sizin bir şeyi yanlış anlamanız yüzünden bir fırsatı kaçırdığını simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir