Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada garez görmek

Rüyada garez görmek neye çıkar?

Rüyada garez görmekBen sevgilim ile ilişkimi devam ettirip ettirmemek konusunda şüpheli idim. Bunun için istihare namazı kılacaktım ama sonra adet oldum ve bu yüzden sadece dua okuyup öylece yattım.

Rüyamda bir kuş yuvası vardı, yuvanın içinde 3 yumurta ile anne kuş. Sonra bu anne kuşa garez duyan, ona zarar ermek isteyen, büyük ihtimalle yumurtaları kırmak isteyen bir başka kuş geldi ama bu gelen kuş beni görünce tekrar havalandı, uçarak uzaklaştı.

Bu olaylar olurken anne kuş yuvada hareket edince yumurtalara dokundu ve yavrular yurmurtalarından çıktılar ama bir tanesi sakat ve diğerlerinde küçüktü.

Rüyada garez duymak yorumu

Rüyanızda gördüğünüz kuş yuvası aslında sizin aile sıcaklığına olan özleminizi, sıcaklığı hissetme isteğinizi ifade etmektedir. Korunma duygusu, güvenlik gereksinimi işareti de olabilir. Rüyadaki anne kuş ise kafanızı bu yaşamın anlamı konusuna  taktığınızı simgeler ve aslında insanın bir gün öleceğini bilerek yaşadığını ve aynı gerçek yaşamda bir annenin yavrusu hakkındaki hassasiyeti gibi sizinde yaşama karşı duyarlı, esnek ve oldukça ılımlı davrandığınıza tabir edilir. Kişinin hem öteki dünyaya hazırlık yaparken bu dünyada hayattan zevk alan, yaşadığı her anın ve her nefesin değerini bilen kişi olduğuna delalet eder. Rüyada kuş yumurtası görmek çok değerli bir rüyadır ve rüyadaki kuş yumurtaları rüya sahibinin hayatında ortaya çıkacak parasal konularda iyi yönde gelişmeleri, kazancında arış, rızkında bolluk müjdeler. Bu rüya alternatif olarak kişinin bol kazançlı ve daima iyi gelir getirecek bir işe gireceğine ya da böyle bir yatırım yapacağına da rivayet edilir. Yumurtalardan yavru kuşların çıktığını görmek ise bir konu hakkında tecrübe eksikliği, acemilik konusunda ikaz veriyor olabilir, bir sonraki yapmanız gereken şey hakkında kimi tavsiyeler ihtiyacınız olduğunu gösterebilir. Rüyadaki kuş yavruları sizin günlük yaşamda müthiş sıkıldığınızı, aynı bebeklikte olduğu gibi sınırsız özgürlük, annenin tam korumasına olan özlemlerinizi temsil etmektedir.

Yuvaya gelen ve anne kuşa garez besleyen diğer kuş ise büyük ihtimalle yaşadığın ortamdaki kini, öfkeyi ve düşmanlığı işaret ediyor olabilir.

Rüyada garez görmek öfke sembolüdür ve başkalarına karşı garez beslemek, garez duymak çevrenizdeki başkalarının sizin kötü öfkeniz nedeniyle sizden uzaklaşacaklarını, size olumsuz bakacaklarını, sizi aşağılayacaklarını simgeler. Bu rüya sizin öfke kontrolünü yapabilmeniz gerektiğini işaret eder. Rüyada size garez duyan birini görmek çevrenizde bir güvenilmez arkadaşınız olduğunu temsil eder. Birinin bir başkasında garez duyduğunu görmek rüya sahibinin bulunduğu ortamda kin, öfke, düşmanlık duygularının yoğun olduğunu ve gittikçe de arttığını temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir