Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Gargara Görmek

Rüyada gargara görmek neye delalet eder?

Dün gece rüyamda ağzımdan sonu gelmeyen bir saç çıkarıyordum, çektikçe geliyordu. Sonunda bakıyorum bu saç bitmeyecek çok fena kusuyorum ve arkasında ağzımı gargara yaparak temizliyorum. Bu rüyayı çok kez gördüm bu ne anlama geliyor? şimdiden teşekkür ederim.

Name: Hatice
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:40
Medeni durumunuz:Evli
Şu anki ruh haliniz:üzgün
Subject: saç ağızda
Anahtar kelimeler:saç

Rüyada gargara yapmak yorumu

Hatice selam, bir rüyayı birden çok görmek, o rüyanın önemli ve güçlü bir mesaj verdiğini ya da sizin bu mesajı anlamadığınızı gösterir. Ağzından sonu gelmeyen saç çıkarmanız, söylediğiniz bir kötü sözün ya da birine hatasını yüzüne vurmanızın o kişiyi çok kırdığını ve bunu hala yapmaya devam ettiğinizi simgelemektedir. Rüyada kusmak de benzer şekilde yapılan bir şeyden pişmanlık duymaya delalet eder, kustuğunu görmek genel anlamda iyiye yorulmaz, kişinin düşünmeden bir hareket yaptığını ve bu yüzden sıkıntı yaşayacağına alamet eder.

Rüyada gargara görmek rüya sahibi hakkında çevresiyle iletişiminde dikkat etmesi gereken bazı hususlar olduğuna işaret eder. Rüyada gargara kullanmak, gargara yapmak veya gargara yaptığını görmek pişman olacağınız bir sözü söylemeden önce bir kez daha düşünmek gerektiğini ifade eder.

“Rüyada Gargara Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir