Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Garip Makineler Görmek

Rüyada Garip Makineler Görmek Neye Çıkar?

Rüyamda garip, boş oda gibi bir yerdeydik, sadece ne olduğunu bilmediğim bazı makineler vardı. İlk önce orada olan 3 kişi vardı ve görebiliyordum, göremediğim ama hissettiğim iki kişi daha vardı. Gerçek hayatta nasıl görüyorsam rüyayı da öyle görüyordum sinema izler gibi değil oradaymışım gibi. İki kişi sıra sıra odadaki en garip makineye dokundular, bunu göremedim ama hissettim ve bir anda onları görebilmeye başladım. Daha sonra ben gidip makineye dokunduğumda odada olan herkesle beraber başka bir yerde belirdik ve onlar her şey normalmiş gibi davranıyordu.

Biri beni odasına aldı ama odada olmayan biri ve yaşadığımız olayın unutulduğunu benim nasıl unutmadığımı sordu ben “bilmiyorum” dedim. Adam boşluğa gittiğimizi söyledi yani hiçliğe. Zamanın orada durduğunu ve boyutlar arası duvarın orada mevcut olmadığını söyledi. Bu yüzden iki kişiyi görmüyor ama hissediyor olmamı açıkladım kendi kendime, başka boyuttalar idi ben ise ikisi de benim yanıma geldilerse ana boyuttaydım yani birinci boyutta. Adamın odasına girdiğimde masanın adamın sandalyesinin yanında hiçlikteki iki kişinin dokunup boyut değiştirdiği ve benim dokunup geri döndüğümüz makine vardı, ben ona bu makineyi gördüğümü söyledim, adam ise bana “bu imkansız” dedi, ben o sıradan hiçlikten çıkmadığımı başka boyuta gittiğime dair şüpheye girdim ve tam o anda uyandım ve geri mi döndüm yoksa başka boyuta mı gittim öğrenemedim.

Rüyada Garip Makineler Görmek Yorumu

Kuzey merhaba, rüyada başka boyutta olmak, zamanda yolculuk gibi konular kişinin bu konularda bir kitap okuması, bir film izlemesi durumlarında ya herhangi bir sebeple kişinin beyninin ortalama çalışma kapasitesinin çok üzerine çıktığı zamanlarda sık görülmektedir. Diyelim ki bir okul seçme sınavına girdiniz, sınav sonuçlarını bekliyorsunuz ve bu bekleme sırasında hangi okula girerim – girmeliyim gibi konularla beyniniz ortalama kapasitesinin çok üzerinde çalışırsa gece uykunuzda zaman ötesi maceralar yaşama ihtimaliniz fazla oluyor.

Öte yandan modern rüya tabirleri kişinin rüyasında zaman yolculuğu yapmasını rüya sahibi insanın şu anda reel hayatında bir iç huzursuzluk yaşadığına ve kendini aşmak ya da yeni şeyler öğrenmek istediğine yorumlamaktadır. Rüyadaki garip makineler ise aslında yaşadığın huzursuzluğun aşılması ya da yeni şeyler öğrenmenin çok ilginç ve şimdiye kadar fark etmediğin yolları olduğunu, bunun farkına varmak gerektiğini işaret etmektedir. Dilersen rüyada makine görmek sayfasını da inceleyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir