Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Garip Ses Çıkarmak

Rüyada garip bir sesle kahkaha atmak neye işarettir?

Öncelikle herkese selam, aslında ilk rüyam daha doğrusu kabusum 2 gün önce gece oldu, tam hatırlamıyorum ayrıntıyı ama annemle bir evdeydik, ev bizim mi değil mi bilmiyorum ama yabancı değildi. Neyse annem bir şeyler yapıyordu, sanırım yemek hazırlıyordu beni bir yere yolladı, kapıdan çıkarken annemin ayaklarına baktım hem önde hem arkada parmakları vardı “cin cin” diye evden kaçtım, oda peşimden koştu uyandım.

Daha bunun şokunu atlatamadan dün sabah banyo yapmıştım bu ilk rüyam aklıma orada geldi, kapıyı açıp öyle yıkandım, sonra uyku bastırdı dalmıştım, annemden başka kimse yoktu evde, o da uyuyordu. Neyse uykuya daldım, kendimi yine bilmedigim bir evde buldum, bizim bir aile dostumuz olan teyzenin kızı var, o ve annem vardı tanıdık, 2 tane tanımadıgım adam vardı, annem küçük bir pet şişeye delik açıp herkesi ıslatıyordu, egleniyorduk. Sonra o kızla uyuya kalmışız, annem uyandırdı yataklarımızı ayırdı, ben gene uyumuşum, bu arada hala rüyadayım, rüyamda uyuyorum yani, neyse gözümü açtım odada kimse yok, karanlık, içerideki odadan annemle o diğer kişilerin kahkahalarını duyuyorum, yarı uykulu kalkıp kapıya yöneldim tam kapıyı açtım bir kapı daha çıktı, böyle 4-5 defa açtım gene aynısı oldu, sonra yan odaya baktım orada ışık vardı, girdim içeri bizim banyomuza benziyordu ayna ve lavabo kısmı, direk bir ayna cıktı karşıma, kendime baktım garip ve ürkütücü bir sesle kahkaha attım, sonra kendi sesimle “çık içimden” dedim ve gözlerim kapkara oldu, besmele çekmeye çalıştıkça ağzım yamuluyordu, bir türlü söyletmiyordu, en sonunda söyledim uyandım, çok korkuyorum, hocaya gitmeye karar verdim, kimseye anlatmadım rüyamı lütfen yardım edin. 20, Kadın, Bekar, Çalışmıyor.

Rüyada garip ses çıkarmak tabiri

Sevgili Defne, öncelikle hocaya falan gitme fikrini aklından çıkarmalısın. Ama göbeğine üflenmesinden hoşlanıyorsan ya da sahtekarlara kaptıracak çok paran varsa kendin bilirsin. Hoca sana üflemekten başka ne yapacak? Toplum olarak ne zaman akıllanacağız. Allah bizlere başka hiçbir canlıya vermediği akıl ve zeka vermiş, dünyanın en değerli kitabını göndermiş ve ilk söz olarak “oku” demiş. Bize düşen ne? Onun emirlerine uymak.

Görmüş olduğun her iki rüyada aslında senin gerçek hayatında bazı dengelerin bozulduğunu, yaşamının düzeninin bozulduğunu temsil etmektedir. Benim sana tavsiyem sakin kafayla oturup düşünmeli bunları tespit etmeli ve bunlara sebep olan faktörleri belirleyip durumu nasıl düzelteceğine karar verip, mücadele etmektir. Bu esnada ailen, büyüklerin, güvendiğin bilgili dostlarından yardım istemekten çekinmemeli ancak yinede sorunu aşamazsan bir uzman psikolog desteği almalısın. Hocaya gitmek asla olmamalı. Hocaya gideceğine Allah’a dua edip, ona sığınıp, ondan yardım istemek işin doğrusudur.

Rüyanın son bölümü  arzu etmediğin bir durum nedeniyle ortaya çıkan içsel kaosa bir son vermek için çaba gösterdiğini işaret etmekte, buna karşılık boşa uğraştığını, gereksiz ve yararsız şeyler yaptığını, esas meseleyi gözden kaçırdığını göstermektedir. Bakınız rüyada cin çıkarmak açıklaması.

“Rüyada Garip Ses Çıkarmak” için 3 yanıt

Rüyada eşinin ayıp yerlerini açtığını görmek
Eşim rüyasında beni çıplak görmüş, benim toplum içinde garip sesler çıkararak ayıp yerlerimi açtığımı ve teşhir ettiğimi, daha sonra polislerin gelip beni götürdüklerini ve benim polislerden kaçtığımı görmüş. Bu rüyayı yorumlarsanız memnun olurum. 1 çocuk babasıyım

Tahir selam, eşinin gördüğü rüya senin şiddetle bir devlet işi veya bir memuriyet arzun olduğunu ve bu işe kavuşacağına işaret etmektedir.

Öncelikle Selamun aleyküm ben gece çalışıyorum ve bu yüzden gündüz uyuyorum bugün bi rüya gördüm ve gerçekten korktum Rüyamda uyuyorum ve evdeyim evdeki kişiler olsun gerek telefondan olsun rahatsız edip uyandırmaya çalışıyorlar bende uyanmak istemiyorum o esnada tamam kalkıyım diyorum ve yataktan çıkıyorum gözüm kapalı açamıyorum salonun ortasına geldiğimi hissediyorum orda uyumak istiyorum ve oraya başımı yere secde eder gibi koyuyorum sonra ağzım kocaman açılıyor ve boğazdan kalın bi ses geliyor ürpertici sanki filmlerdeki canavarların sesi gibi ama sadece hirilama konuşma yok ve Annem napıyon diyor bana sonra yerden kalkmaya çalışıyorum kalkıyorum gözüm kapalı ağzım sonuna kadar açık hiriliyorum boğazdan ve evin içinden sağa sola tirmanmaya çalışıyorum sonra Annemi görüyorum oturuyor kanepede ona zarar veririm die gitmiyorum yanına o esnada KUR-AN I kerimi görüyorum elime alıyorum ve Anneme veriyorum bana korkuyorum diyor ve ağlıyor. Bende anne oku diyorum Yasin oku diyorum o arada kız kardeşim geliyor ve Annem git kızım Abin iyi değil diyor. Kız kardeşim ne korkacam diyip dururken uyandım. Yorumlarsanız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir