Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada garsoniyer görmek

Rüyada garsoniyer görmek neye çıkar?

Ben rüyamda eski sevgilimin iş yerime geldiğini ve masama gül bıraktığını gördüm, güllerin arasında “akşam buluşalım mı” yazıyordu. Telefonla aradım “tama” dedim, iş çıkışında beni arabasıyla ald ve daha önce hiç görmediğim bir eve götürdü, eve girdik “burası kimin evi, burada ne işimiz var” dedim, bana “bir arkadaşım burayı garsoniyer olarak kullanıyor, bugün de bana anahtarı verdi” dedi, bende “senin niyetin bozuk anlaşılan” dedim ve koşarak o evden çıktım. Bu ne anlama gelir?

Rüyada garsoniyer görmek yorumu

Dünya merhaba, Rüyada eski sevgiliden gül almak, sizi beğenen, takdir eden birileri olduğunu simgeler. Güzel karakteriniz ile size hep saygı duyulduğunu gösterir.

Rüyada garsoniyer görmek yaşamdaki karmaşalara dikkat çeker ve özel ev görülmesi kişinin hedeflerine ulaşmak için derin bir rekabet ve büyük sorunlarla uğraşması, onları çözmesi gerektiğini gösterir. Garsoniyer sahibi olduğunu görmek veya garsoniyer aldığını, kiraladığını görmek uzun süredir çok arzuladığınız bir iş veya pozisyon için teklif alacağınızı simgeler. Garsoniyere gitmek, oraya girmek veya bir özel eve girdiğini görmek konum, ticaret kaybı veya başarısızlık anlamını taşır. Garsoniyere arkadaşını götürmek, birini oraya götürdüğünü görmek beklenmedik bir misafir ağırlamak durumunda kalacağınızı simgeler.

Garsoniyer nedir?

Garsoniyer, sürekli kalmak, ikamet etmekten ziyade, tatil zamanları, geçici süreler kalınan ya da genellikle çapkınlık yapmak için erkek / bayan arkadaşın götürüldüğü, buluşulduğu eve verilen isimdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir