Rüyada Gavsı Sani Hazretlerini Görmek

Rüyada Gavsı Sani Hazretlerini görmek neye delalet eder?

Gavsı Sani Hazretlerini görmekSHayırlı günler öncelikle. Ben Gavsı sani hazretlerini uzun bir süre önce kuzenimden dinlemiştim ve oldukça farklı duygular uyandırdı bende. bugünde rüyamda kendilerini gördüm ve rüyamın yorumunu merak ediyorum. Bir evde,çok kalabalık olmayan insanların bulunduğu bi eve daha yeni evlendiğim eşimle gidip oturuyoruz. Halledilmesi gereken bir şey oluyor ve kapısı açık bulunan bir odadan Gavsı Sani hazretleri uykusundan kalkıp geliyor, halledilecek olan şeyi hallediyor ve ben gideyim artık deyip beyaz bir tülle örtülü olan odaya geçip yürüyerek değilde yok olma vasıtasıyla istediği yere gitmek için bekliyor ve daha sonra bulunduğu odadan çıkıp espirili bir şekilde demek ki daha yok olma vasıtasıyla istediğimiz yere gidebilecek kadar evliya olamamışız diyor, tebessüm ederek ve bizde tebessümle karşılık veriyoruz.

onra yatmak için tekrar odasına yöneliyor ve odasına geçerken dönüp bana bakıyor.(ve ben o bakışların etkisinden hala kurtulamadım.aklımdan çıkmıyor rüyamda ki o an.) Gavsı sani hazretlerinin girdiği odanın kapısı açık oluyor ve içeride bir iki kişi bulunuyor ve girişte de bir sehpa üzerinde üst üste konulmuş 3 tane kitap duruyor.kitapların adları da Ölüm’,Ahiret’ve ‘kıyamet’ şeklinde. Ben oturdugum yerden kalkıp kitaplara yöneliyorum ve elimi kitapları almak için uzattıgımda oda da bulunan kişilerden biri alıyor kitapları ve tam o sırada Gavsı sani hazretleri elini uzatıp en üstte bulunan Ölüm adlı kitabı alarak ‘Verin okusun sesli bi şekilde diğreleri de dinlesin ‘ diyor ve kitabı bana vermelerini söylüyor.böylelikle kitabı alıp tekrar oturdugum yere geçiyorum açıyorum kitabı,eşime sen oku istersen diyorum ama o da yok sen oku diyor.

Ben tam okumaya başlayacağım sırada az ilerde oturan bi kadın(kadının göz bebekleri renksiz,beyaz renkte) bana gelip kıtabı kendisi almak istiyor ben vermeyince de bana’ sen daha yenisin içimizde ben önceden beri buradayım benim hakkım okuma diyor’ ve ben kitabı ona istemeyerek veriyorum.ama sonradan öğreniyorum ki kadın beni kandırmış,aslında kadın Gavsi Sani hazretlerinin cemaatinde dediği gibi çok önceden beri bulunmuyor.Ve ben bunu duydugumda çok üzülüyorum kitabı ona verdiğim,beni kandırdığı için. Lütfen bu rüyamı yorumlayın.Eğer yanlış kullandıgım bir kelime varsa da şimdiden özür dilerim. Açıkçası Gavsi Sani hazretlerine dair hiç bir bilgim yok kuzenimin anlattığı şeyler dışında.Ama bu rüya ve Gavs Hazretlerinin o bakışı beni çok etkiledi.Bana bi yol gösterin lütfen.Şimdiden teşekkür ederim
Kimden: zehra
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:24
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: mutlu
Anahtar kelimeler: kitap,eş,kadın,Gavsı sani

Rüyada Gavsı Sani Hazretlerini görmek yorumu

Zehra merhaba,

Bu konuda bilgiyi Gavsı Sani Hazretleri sayfasında bulabilirsin.

11 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir