Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Gavur Görmek

Rüyada gavur görmek ne demektir?

Ben, 24 yaşındayım ve yurt dışında yaşıyorum. Biraz önce çok tuhaf bir rüyadan uyandım ve uyuyamıyorum. Anlamını açıklayabilirseniz sevinirim.

Biz bundan bir iki ay önce yeni ve güzel bir eve taşındık ailemle. Rüyamda konuşup konuşmadığımız herkes gelmişti evimize ama hepsi ara salonda durmuş ilerlemiyorlar, ben görünce selamlaşabildiğim herkesle selamlaştım, öptüm, sarıldım arada bir çoğunu da unuttum. Unuttuklarımdan biri de benim teyzemin kızıydı bana çok sert bakıyordu. Ben ne olduğunu sorunca ne olduğunu soruncada bana “onaylamadın değil mi”, anlamamıştım, “neyi soruyorsun” dedim, “ben dinden çıktım, herkes bana gavur diyerek benimle konuşmuyor” dedi. şaşırdım “hayır bilmiyordum, senden duydum, seni öpmememin bununla alakası yok” dedim.

Ben onun elinden tutup bir odaya götürdüm ama o oda çok eskiydi ve fareler vardı, orada konuştuk, bana “ben seni 2 yaşından beri büyütüp bakıyorum” dedi. (aslında yok öyle bir şey) Ben neden dinden çıktığını konuşmak istiyordum, o ise alakasız şeyler söylüyordu. Ben teyzemin kızına “abla buradan çıkalım. Fareler var, odamda konuşuruz” dedim, o farelerden hiç korkmadı ama ben hızlı adımlar attım. Çıktık odadan sonra bu teyzemin kızı ve kız kardeşleri hepsi benim odamda pijama, gecelik ne buldularsa giyip uyumak istediler. Saygılar ve şimdiden cevaplarınız için teşekkürler ederim.

Rüyada gavur görmek yorumu

Meltem selam,

Gördüğün rüya derin anlamları olan çok özel bir rüya ve gönderdiğin bilgilerle bu rüyanın sağlıklı yorumu yapılamaz sadece genel bilgi verilebilir. Burada ana tema teyze kızının dinden çıktığını ve fare görmenizdir.

Rüyada gavur birisini ( dinden çıkmış, dini olmayan ) görmek Reel hayatta bazı sorunlar olduğunu, bir çok güçlük ile karşılaştığını, aşırı yük taşımak zorunda kaldığını fakat onları çözmek için uğraşmak yerine faydasız şeylerle vakit harcadığınızı gösterir. Bu rüyanın derin analizi ise olayları iyi anlamak için açık ve mantıklı düşünmek gerektiğine yorumlanır.

Rüyada fare görmek, korku, uysallık, değersizlik ve kendine güven eksikliği gösterir. Yetersizlik duyguları ve çevrenizdekilerle kendinizi kıyaslamanız sonucu korkularınızın arttığını temsil eder.Rüyada fare görmek, özellikle size yakın birinden aldatmaca, kandırma, hile, sahtekarlık konularında uyarı mesajı verebilir.

Rüyada gavur olmak, rüya sahibinin yanlış istikamette olduğunu yada enerjisini kötüye kullandığını temsil eder. Rüyanın başka bir açıklaması ise gerçek yaşamda bazı şeyleri doğru anlamak için aklını daha doğru, yaratıcı ve üretken bir şekilde kullanmak gerektiğine yorumlanır.

Bir tanıdığının gavur olduğunu görmek, rüyada görülen kişinin özelliklerini daha iyi anlamak için duygularınızdan ziyade aklınızı kullanmanız gerektiğini anlatır.

“Rüyada Gavur Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir