Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Gay Birini Görmek

Rüyada gay birini görmek ne demek?

Rüyamda bir yaz akşamı annemle babamın boşanmadan önceki hep birlikte yaşadığımı evdeyiz. Annnemle kardeşim mutfakta oturuyor, babam salonda, üstünde sadece bir şortla tv izliyor, şey gayet normal. Beni de bir arkadaşım arıyor, o esnada konuşmak için balkona çıkıyorum, konusurken aşağıda gay bir adamı yürürken görüyorum. Adam pala bıyıklı çok zayıf, kafasında bir şapka var, üstünde seksenlerden kalma bir degişik renkte takım elbise, altında da topuklu ayakkabı var.

Adam dışarıda yürürken bir anda aynı yürüdüğü şekilde bizim evde yürümeye başlıyor. Adamı bir ben görüyorum evde bakıyorum ne yapıyor diye yürüdüğü şekil dışarı kapısına doğru yürüyor. Dışarı çıkacağını düşünerek seslenmiyorum ama anlamda veremiyorum. Dayanamayıp adama sesleniyorum “hey” diye.

Adamda tam o esnada kapıyı kitliyor amacı kapıyı kitlemekmiş dışarı çıkmak değil o anda anlıyorum. Hemen salona gidip babama sesleniyorum “evde bir adam var” diyorum. Babam hemen koltuktan ayağa kalkmasıyla gelen adam hızlı bir şekilde bir çakı çıkarıyor, koridordan salona ortalarında da tam ben varım, oradan bıçağı nişan alır gibi fırlatıyor babama doğru. Babamda o esnada tam ayağa kalkmış bulunuyor ve karnının sol tarafına bıçak giriyor. O anda “ne yapıcam” diye düşünürken nefes nefese uykudan uyanıyorum. Rüyanın unsurları: balkona çıkmak, pala bıyık, gay adam, kafada şapka, takım elbise, topuklu ayakkabı, bıçak, babanın bıçaklandığını, çakı.

Rüyada gay birini görmek tabiri

Sevgili okurum, verdiğin bilgilerden sadece bayan olduğunu, anne ve babanın ayrılmış olduğunu biliyorum, yaşının genç olduğunu tahmin ediyorum. Gördüğün rüya gerçek hayatında kimi gizli korkuların olduğunu ve bu derinlerde kalmış korkuların yüzeye çıkmaya başladığını göstermektedir.

Annen veya baban, kiminle kaldığın belli değil. Ancak bu rüyayı onlarla paylaşmalı ve bu yorumu okutmalı, beraberce korkularının üzerine gitmelisiniz. Gay birisini, bıçak, bıçaklanmak, şiddet ile ilgili başka rüyalar görürsen bu gizli korkularından kurtulmak için gerekirse bir uzman psikologdan yardım almaktan çekinmemelisin.

Unutmayın ki hemen herkesin gizli korkuları vardır. kimisi karanlıktan, kimisi yalnız kalmakta, kimileri de köpekten korkar. Ancak bu korkular yaşamınızı olumsuz etkilemediği sürece yaşamın bir faktörü olarak dikkate almaz, onlarla yüzleşmeyi çoğu zaman düşünmeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir