Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Gayrimeşru Çocuk Görmek

Rüyada gayrimeşru çocuk görmek neye çıkar?

Rüyamda şu anda 18 yaşında, bekar ve öğrenci olan kız kardeşimin hamile olduğunu ve gayrimeşru bir bebek doğurduğunu gördüm. Kardeşim hamileliğini ve bebeğini herkesten gizlemeyi başarmış. Doğumu bir akarsuyu kenarında gerçekleşti. Suda kan gördüm, galiba doğum kanı akarsuya karışmıştı. Suya bakarken birden kardeşimi hamile bırakan adamın siluetini suda gördüm. Adamın görünüşü hiç iyi değildi “içimden bu adam sakın şeytan olmasın” diye geçirdim, geriye dönüp adama bakmaya korktum ve ondan kurtulmak, ondan bir an önce uzaklaşmak için suya atlayarak karşıya geçtim.

Ben karşıya geçtiğimde doğum tamamlandı ve doğuma yaptıran kadın (onu tanımıyorum) “bir erkek bebek” diyerek bebeği ayaklarından tutup başı yere bakar şekilde havada sallayarak bize gösterdi. Tüm bunları izlerken sevinemiyordum ve kardeşimin bu yaptığının yanlış olduğunu düşünüyordum ve kardeşime göz kulak olmadığım için kendimi suçluyordum. Bu çok kötü bir rüya idi, hala kendime gelemedim. Ne demek bunlar acaba?

Rüyada gayrimeşru çocuk görmek tabiri

Tülin selam, haklısın bu bir rüya dahi olsa yinede insanı ürküten bir senaryoya sahip ama önemli olan bu rüyadan doğru ders çıkarmaktır. Rüyanın ana teması kız kardeşinin gayri meşru bir bebek doğurmasıdır. bebeğin nerede ve nasıl doğduğu, onun cinsiyeti, babasının seni korkutması gibi olaylar ikinci planda kalmaktadır. Kardeşinin evlenmeden bir bebek sahip olması yada çocuğun gayri meşru bir bebek olması aslında kardeşinizin yeni bir projeye imza atacağını ancak bu projenini kendisi için büyük riskler taşıdığını ifade eder. Rüyada gayrimeşru çocuk dünyaya getirmek rüyayı gören kişinin hayatında bazı değişiklikler yapmak istediğini ancak bu değişilikliğe nasıl ve nereden başlaması gerektiğini bilmediğini temsil eder.

“Rüyada Gayrimeşru Çocuk Görmek” için 3 yanıt

Merhabalar. Rüyamda eşimin 2 tane çocuğunu olduğunu duyuyorum. Ama bu çocukları ve hamilelik dönemini bende. Saklamış. Bende kızıyorum ve öldürmek istiyorum. Rüyamı yorumlaya bilirmisiniz. Teşekkürler

Gayrimeşru çocuk sahibi olmak
Ruyada bir oglum vardi ama gayrimesru bir cocuktu ve yeni Kinam yapiliyordu, evlenecegim kisinin ismide Mustafa idi, ogretmendi, guya yengemin akrabasiydi, herkes halay cekiyordu, bende diyordum ben boyle bir dugun istemiyorum, ben mevlitli dugun istiyorum. Kinamda esimin ismini bilmiyordum iste kuzenimi kenara cektim dedim ki esimin ismi mustafaymis ama gelmedi kinaya betulde dedi isi vardir ondan gelmemistir. Galiba intikam icin benimle evleniyordu.

Gülsüm merhaba, rüyada gayrimeşru çocuk sahibi olmak konusu sayfada anlatılmıştır. Eldeki bilgilerle daha fazlası söylenemez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir