Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Gayrimeşru Erkek Bebek Görmek

Rüyada gayrimeşru erkek bebek neye işarettir?

18 yaşındayım, rüyamda gayrimeşru bir erkek bebeğe sahip olduğumu ve onu ailemden saklamaya çalıştığımı görüyorum, sadece ablamın çocuktan haberi var ve onunla kalıyoruz. Sonra aniden ablam bana annemin onlara geleceğini söylüyor ve ben korkuyorum,  çocuğu saklamak istiyorum fakat kaç defa kucaklasam da bir şekilde nasıl olduğunu bilmiyorum, yeniden evin içinde koşuştururken yakalıyorum, en sonunda annem geliyor çocuğu saklayamıyorum, görür görmez de ben anlatmadan anlıyor nasılsa.

Sonra çocuğun kimliğini anneme göstermek için çıkarttığım sırada görüyorum adı Efe imiş. Bundan 1-2 hafta önce de rüyamda bir erkek çocuğum olduğunu görmüştüm ama o daha küçüktü ve emziriyordum adının da Deniz olduğunu biliyordum ve ona karşı çok yoğun bir sevgi hissettiğimi de hatırlıyorum. Bu rüyalara bir türlü anlam veremedim yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Rüyada gayrimeşru erkek bebek görmek nasıl yorumlanır?

Başak merhaba, Rüyada gayrimeşru bebek görmek kişinin uyanık yaşamında bazı şeyleri değiştirmek istediğini ancak bu değişikliğin bazı ciddi sıkıntılara yol açabileceğini belirtirken öte yandan da yeni fikir ya da projeye imza atma istediğinizi ancak buna nasıl ve nereden başlamak gerektiğine karar veremediğini gösterir. Rüyada gayrimeşru bebek sahibi olduğunu görmek rüya sahibinin gerçek hayatta özgür takılmayı sevdiğini ve bundan mutlu olduğunu ifade ederken bazen de kişinin sorumluktan hoşlanmayan bir karaktere sahip olduğunu simgeler.

Rüyada bir şeyi saklamak gizlilik simgesidir ve rüyada sakladığınız şey ile bir arada yorumlanır, gören kişinin gizlediği o şey hakkında bazı şeyleri gizli tutmak, bilgileri muhafaza istediğini anlatırken aynı zamanda bu konuda bazı endişeleri olduğunu ifade eder. Sen gayrimeşru çocuğu saklamaya çalışıyorsun ki bunun anlamı başlamak istediğin bir şeyi gizlemeyi düşündüğünü anlatmaktadır.

Fakat rüyanın devamındaki gelişmeler bunu saklamanın anlamsızlığını ya da imkansızlığını anlatmaktadır. Rüyada en önemli husu bu bebeğin erkek bebek olmasıdır ki bu hayatında güzel gelişmelere delalettir.

“Rüyada Gayrimeşru Erkek Bebek Görmek” için bir yanıt

Ben bekarım ve daha 19 yaşındayım. Dün gece rüyamda bir erkek çocuğum olduğunu gördüm. Yeni doğum yapmışım ama doğumu hatırlamıyorum. Benimle birlikte aynı yerde doğum yapan bir tanıdığımız daha var rüyada, o kadının bebeği de kız. O kadın bebeğini emzirirken ben emziremiyorum. Anneme bunu sorduğumda “ilaç kullanıyorsun ya” diyor. Ama ben ilaç kullandığımı hatırlamıyorum. Sütümün bir anda gelmeye başladığını hatırlıyorum. Sonra annem gülümseyerek kucağıma veriyor ve çocuk emmeye başlıyor. 2 haftadır çocuğumu emziremiyorum deyip emdiği için mutlu oluyorum çok heyecanlanıyorum. Sonra uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir