Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Gayrimüslim Mezarlığı Görmek

Rüyada gayrimüslim mezarlığı görmek neye delalettir?

Rüyamda bir Ermeni mezarlığı gördüm. Sabaha doğru gördüğüm bir rüyadır. Ermeni mezarlığındayım. mezarlıkların arasında değil ama 2 metre önüne yürüme yolu yapılmış. orada yürüyorum. Yanımda ermeni arkadaşım Lena’da var. mezar vazolarında taze çiçekler var. Bir kadın 50-55 yaşlarında elinde sarı güzel bir çiçek. Yürüdüğüm yolda yoğunluk var. bu insanlar niye burada diye merak ediyorum ve bu insanlar ermeni.

Rüya gördüğümün farkındaymışım ve uyanmışım ama yine aynı yerdeyim. Artık dayanamıyorum birine sormam lazım, bir kadına soruyorum. bu kalabalığın sebebi nedir? Kadın diyor ki “Yortu Bayramı ondan”. Bak işte demek ki rüyamda bunu bana haber verdiler diyorum. (Bu arada ben müslümanım)

Kimden: bittersweet
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaşınız:36
Medeni Durumunuz: Bekar
Anahtar kelimeler: ermeni mezarlığı, çiçekler, yortu, ermeni insanlar

Rüyada gayrimüslim mezarlığı görmek neye yorumlanır?

Rüyada Müslüman olmayanlara ait, gayri müslim mezarlığı görmek, orada olmak, ziyaret etmek, dolaşmak çözümlenmemiş üzüntü ve kedere sahip olduğunuzu ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Gayrimüslim Mezarlığı Görmek” için 5 yanıt

Rüyada evinin önünde mezarlık görmek ne anlam taşır
Rüyamda evimizin önünde bir gayrimüslim mezarlığı vardı, mezarlıkta 3 tane mezar vardı, 1 tanesinde babam yatıyordu, diğer ikisini bilmiyorum. Sonra su gördüm ablamın sevgilisini içinde yıkıyorduk. Her şey çok karışıktı, bunu bana yorumlar mısınız.

Ceylan merhaba,
Bu tür rüyaları gönderirken mutlaka hakkınızda yeterli bilgi vermelisiniz. Mesela bu rüyada babanızın halen hayatta olup olmaması önemli. Çünkü hayatta olan babanın mezarda yattığını görmek ile ölmüş babanın mezarını görmek çok farklı anlam taşır ve bu konuda bilgiler sayfada vardır.

Ben bir arkadaşımla bir mağazada koşuyordum eğlenmek amaçlı daha sonra mağaza müdürü polise şikayet ediyordu ve polis ilginç bir şekilde benle arkadaşımı arıyordu, biz bir şekilde kaçtık evimizin oraya gidiyorduk ama bizim mahalle değildi, bir köydü, hiç görmediğim bir köy. Daha sonra polisler o köye de geliyordu ve bizi arıyordu, ben bir evde saklanıyordum. Bir teyzeden yardım istedim, daha sonra üstümü değiştirdim ve erkek gibi giyindim ki tanınmayayim. Birkaç zaman sonra arkadaşım yakalandı ve o yakalanan kişi sözde arkadaşım ama bir başkasıydı, bir yaşlı erkekti, ben çok üzülüyordum. Bu neye işaret?

Ruyamda muslumanlarin yattigi mezarlikta bir mezar vardiki gayrimuslime ait oldugu belli. Mezar tasinda hz. Isa as ve hz. Ali as temsilen resimler vardi ama isim yoktu hemen yaninda (gecen hafta vefaat eden) halamin mezarligi var ve toprak cokmus. karsilarinda uzun yillar once vefaat eden dedem, ninem, amcamin mezarliklari var ama uzerine demirler koymuslar sanki insaat yapilacak gibi. Cok etkilendim aciklama yapabilirmisiniz?

Ruyamda birisiyle gayrimuslumlerin mezarindan gectim. Önumuzde 2 bayan daha vardi arkamdada 2 bayan .hepsine birlikte hizlica gecelim dedim.Ama cok yavas ve zor gecebildik sanki ayaklarimda bi agirlik vardi adimlarimi zorlanarak atiyordum yanimdaki kadinlarda aynisini dedi .sonra musluman mezarligindan gectik cok rahat ve kolayca .mezarligin sonunda baska bi kadinla karsilastim bizlere hatirlayamadigim bikac sureyi okumamizi soyluyordu.bende zaten okuyarak gectik dedim.ve uyandim uyandigimdada hale sure okuyodumm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir