Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Gaz Görmek

Rüyada gaz görmek neye çıkar?

Rüyamda okulumda bir gaz kaçağı vardı ve o gaz tüm okulu sarmıştı. Değişik bir durum vardı ki kardeşim, yengem, halam, eniştem de rüyadaydı. Hatta biz kardeşimle sınıftaydık sonra gaz kaçağı olduğu haberi geldi ve ben 5 yaşındaki kardeşimin elinde tutup merdivenlerden aşağıya inerken kardeşim elini bıraktı ve başka bir şeyler yaptı kayboldu. Ama “abla neredesin diye” bağıra bağıra ağlıyordu. Ben aşağıya indim, gazdan zehirlenmiştim ama bayılma falan olmadı. Sonra kardeşimde geldi ve bana masum masum baktı, kendimi hala çok suçlu hissediyorum lütfen yardımcı olun.

Rüyada gaz kaçağı görmek yorumu

Beyza selam, rüyada okulunda olduğunu görmen aslında gerçek hayatta gelişim sürecinin halen devam ettiğini ve hayatta ilerlemek için önünde bir çok fırsat olduğunu temsil etmektedir.

Rüyada gaz görmek, gaz vermek, gaza basmak, gaz verdiğini görmek, aracı hızlandırmak, hızlandırdığını görmek içinizdeki enerjiyi, yaşamakta olduğunuz ilişkiyi ileri götürmek isteğinizi, işinizde ilerleme arzunuzu, iktidar olma – hükmetme egonuzu veya hız tutkunuzu ifade eder. Rüyada gaz verdiği halde aracın hızlanmadığını veya daha da yavaşladığını görmek hayal kırıklığını, yeteneklerinizin yetersizliğini gösterir. Rüyada gaz vererek aracı anormal derecede hızlandırmak hedeflerindeki tutarsızlığı veya boş hedefleri simgeler. Burada geçen gaz kelimesi aracı hızlandırma, gaz verme anlamındadır.

Okulda gaz kaçağı olması ise kişinin gerçek hayatında kaza, bela, insan şerri ve her çeşit kötülükten uzak uzak durması için daha dikkatli olması gerektiğini veya böyle bir ihtimal olduğunu ona göre önlem alması gerektiğine yorulur. Rüyada gaz kokusu duymak kişinin reel hayatında önündeki bir durum ya sorun soruna çözüm bulmaya uğraştığını ancak zorlandığınızı ifade ederken ve birilerinden yardım alması gerektiğini gösterir. Senin rüyada değişik bir durum olarak anlattığın kardeşin, yengen, halan ve eniştenin orada olması işet yardım isteyebileceğin ve sana yardım etmeye hazır insanları temsil etmektedir. Rüyada zehirlendiğini görmek rüyayı gören insanın şu anda zor bir dönemden geçtiğini ancak bundan sonra ferah bir yaşam ve bolluk içinde hayatı olacağını gösterirken zehirlenme sonucu bir şey olmaması ise sıkıntı, dert, zahmet ve çilelerin sona ermesine,  rahata kavuşmaya ve manevi bakımdan büyük bir huzur bulmaya işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir