Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Gaz Kokusu Görmek

Rüyada gaz kokusu neye işaret eder?

Rüyamda daha önceden hiç görmediğim, bilmediğim bir liseli genç erkek öğrencinin pencereden atlamış olduğunu görüyorum, yanında bir arkadaşı vardı, evde gaz kaçağı olmuş, kaçak yapan gaz alev almış ve çocuk korkudan pencereden atlamış. Ben çocuğu gördüğüm anda üzülüyorum, yanında ki arkadaşı da “abla yardım et” diyor ve bu arada evden hala gaz kokusu geliyor “ambulansı aradınız mı? igdaşa haber verdiniz mi” diyorum “ne bekliyorsunuz” diyorum.

Çocuğun bacağı parçalanmış gibi duruyordu sonra bayıldı, “ailesine haber verin” diyorum, yanındaki arkadaşı “haber verdik abla” diyor, yaralı çocuğu arkadaşı ile birlikte yol kenarına taşıyoruz, bir süre sonra ambulans ve çocuğun annesi geliyor, annesi oldukça genç bir kadın ve sakin, sanki her şey çok normal bir şeymis gibi davranıyor, hiç bir tepki vermiyor. Kadın benimle konuşuyor, oldukça bakımlı ve güzel bir kadındı, yanında da bir kızı vardı, benimle muhabbet ederken “ambulansla sende gel” diyor “bizi  yalnız bırakma” diyor.

Rüyada gaz kokusu görmek yorumu

Sevgi selam, gördüğünüz rüya gerçek hayatta hemen her şeyle karşılaşma ihtimali olduğunu ve her şeye hazırlıklı olmak gerektiğini temsil etmektedir. Rüyada gaz kokusu duymanız hayatınızda bir durum veya bir sorun üzerinde çözüm bulmakta zorlandığınızı simgeler ve birilerinden yardım istemekten çekinmeyin mesajı verir, bakınız rüyada koku görmek rüya tabiri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir