Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Gaz Tankı Görmek

Rüyada gaz tankı görmek neye çıkar?

Dün gece bir kabus gördüm ve sıkıntıyla uyandım. İşlerimden şu ana kadar rüyanın manasına bakamadım, öğle tatilinde hemen size yazmaya karar verdim. Rüyamda sabah işe gitmek için evden çıkıyorum, arabanın benzininin bitmek üzere olduğunu görüp hemen yolumun üzerinde bulunan petrol istasyonuna giriyorum.

Arabama benzin alırken istasyonun karşı tarafında bulunan büyük bir gaz tankının yanında birinin sigara yaktığını görüp yetkililere haber vermek için arabamdan inerken gaz tankının alev aldığını ve çok büyük bir ses ve alev çıkararak patladığını görüyorum. Rüyada hatırladığım çok büyük patlama, her tarafın havaya uçtuğu ve benim de öldüğüm idi. Bu sıkıntıyla işe geldim ve içim hala sıkıntılı. Lütfen açıklayın, bu neye işaret?

Rüyada gaz tankı görmek yorumu

Cevdet merhaba, rüyada benzin almak kişinin dinlenmeye ve gücünü toplamaya ihtiyacı olduğunu gösterirken aynı zamanda bunun bilincinde olduğunu ve dinlenmek, gücünü toplamak ve kendini yeniden canlı hissetmek için ilk fırsatta kendine zaman ayıracağına delalet eder, bakınız rüyada benzin istasyonu görmek sayfası. Rüyada gaz tankı görmek rüyayı gören kişi için bazı konularda biraz yavaşlamak gerektiğini, canlanmak için dinlemek ve kendini toparlamak gerektiği tavsiye eder.

Rüyada patlama görmek olumsuz bazı gelişmeleri işaret ederken bir şeyin infilak ettiğini görmek aynı zamanda etrafınızdaki insanların davranışlarının sizi çok üzeceğini gösterir. Rüyada öldüğünü görmek ise kendinize zaman ayırıp, dinlenmediğin takdirde kendinizi daha kötü hissetmeye başlayacağınıza işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir