Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Gazete Görmek

Rüyada gazete görmek ne demektir?

Rüyamda arkadaşlarımla konuştuktan sonra eve gelmiştim, sonra gerçekte tanımadığım ama rüyamda tanıdığım bir kadının banyoda küvet içinde öldüğünü söylediler. Banyoya girdiğimde küvetin içinde bir kadın kaskatı yatıyordu, üstüne gazete sermişlerdi yani sadece ayakları gözüküyordu. Bende bu olaydan sonra çok ağladım .

Rüyamda bu kadının öldüğünü herkese anlattım ve acımı paylaştım. Bunların anlamı neye işarettir?

Rüyada gazete görmek yorumu

Rüyada gazete görmekElif merhaba, rüyada banyo görmek, rahatlama ifade eder. Üzerinizdeki bazı yüklerin sizi yorduğunun işaretidir. Rüyada kadın cesedi görmek, içe kapanmayı işaret eder. Gelişen bir durum nedeniyle kendinizi çevreniz karşı kapattığınızı, bir süre yalnız olmak, sessiz kalmak isteğini işaret eder. Bu rüya genellikle yüksek stresli geçirilen günlerde görülmektedir. Rüyada banyoda gördüğün ölmüş kadın ise kendini içe kapatmak yüzünden büyük bir huzurluk yaşadığını gösterir.

Rüyada gazete görmek gerçek yaşamınızda size yeni ve karlı bir teklif yapılacağını gösterebilir, böylece hedeflerinize ulaşacağınızı işaret eder. Bu rüyalar aynı zamanda sizi kendi saflarına çekmek isteyenlerden sevineceğiniz, güzel bir haber anlamına da gelebilir. Rüyada gazete okumak, gazete okuduğunu görmek sevindirici, iyi bir haber alacaksınız demektir,

Rüyada gazete almak, gazete aldığını görmek işinizde terfi ettiğinizin müjdesini veya çok sevdiğiniz birinin başarı haberini alacaksınız demektir. Gazete satmak, gazete sattığını görmek Bol kazançlı yeni bir işe başlayacak, yeni bir yatırım yapacak veya bir yatırımınızın kazancını alacağınızın müjdesidir. Gazete dağıtmak, Gazete dağıttığını görmek helal kazanca delalet eder. Gazeteci görmek hayatınızda iyi yönde değişiklikler olacak demektir. Yerlerde gazete parçaları görmek Üzdüğünüz birinin affını istemeniz gerektiğini gösterir. Havada uçuşan gazete görmek aslı olmayan bir dedikodu duyacaksınız demektir. Hürriyet gazetesi bilinçsizce yapılan işlerde gerileme olduğunu gösterir ve duygularınızla yüzleşmekten korktuğunuzu ifade eder. Rüyada günlük gazete, haber gazetesi, magazin gazetesi, Milliyet, Sözcü, Sabah, Vatan, Zaman, Türkiye, Habertürk, Taraf, Yabancı gazete ve diğer tüm gazeteler benzer anlama gelirler.

“Rüyada Gazete Görmek” için 3 yanıt

Merhabalar, Ben yazarım ve uzun zaman sadece kitap yazmakla meşgul oldum. 8 ay kadar önce senaryo da yazmaya karar verdim. Yazdığım senaryoyu birkaç gün önce kanallara yolladım ve dün aklıma 1 sene önce gördüğüm rüya geldi. Üçüncü kitabımı yazdıktan sonra rüyamda tv kanal sahibi olan bir Kişiyi rüyamda görmüştüm.
Rüyam şöyleydi. Kanal sahibiyle görüşmeye gittim. Dışarıda bir masada oturduk. Yanında çocukları da vardı ve onlar da yan masamızda oturdular. Görüşmemizin sebebi benim kitabımın üzerine konuşmaktı. Görüşmenin ardından ben oradan uzaklaştım ve eşimi gazete binasına benzer bir yerin önünde gördüm ve bilmediğim bir sebepten birbirimizle biraz kızgındık. Ardından ben onu bırakıp binaya girdim o da peşimden geldi. Binanın içine girdiğimizde de rüya bitti. Benim merak ettiğim bu rüyanın birkaç gün önce senaryomu kanallara yollamama ilgili olup olmadığıdır. Yapacağınız yorum için çok teşekkürler. Allah razı olsun. 25, Kadın, Evli, Yazar.

Aliye merhaba, yorumlanabilir rüyalar genel olarak görüldükleri anda değerli bir anlam taşımaktadır. Bu nedenle geçmişte görülen rüyanın yorumu bu gün anlamlı olmayabilir.
O tarihte gördüğünüz rüya çalışma hayatıyla ilgili bazı beklentilerinizi, görüşmeler yapma isteğinizi simgelerken aynı zamanda eşinizle bazı sorunlar yaşadığınızı belki de bu sorunları karşılıklı oturup konuşamadığınızı temsil edebilir.

Merhabalar ben öğrenciyim ve bugün bir rüya gördüm, tabir edebilirseniz cok sevinirim. Çok eski ve tozlu bir bakkaldan gazete seçiyordum. Eski bir dolaptan gazete seçiyordum. (İçindeki denemeler için) Ardından dolabın üstünde küçük bir sticker gördüm, üstünde X gazetesinin reklami vardı, çok sattığımız için teşekkür ederiz yazıyordu, o gazetede ders notları / özetleri dağıtıyormus, acaba bunu aciklayabilir misiniz? Simdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir