Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Gazlı Bez Görmek

Rüyada gazlı bez görmek neye işaret eder?

Selam. Babam beni aradı ve çok kötü bir rüya gördüm. Rüyada “seni gazlı beze bürünmüş ve ağlayan” gördüm. “Baba bana dokunma” diyordun, “gazlı bez bürünmüş halde” dedi bana. Bu rüyanın anlamı nedir? birinin rüyada tüm vücudunun gazlı bez sarılması neye işaret eder, ne demektir bu? lütfen açık ve doğruyu yazın. 26 yaşında evli bayanım.

Rüyada gazlı bez görmek neye yorulur?

Rüyalar görene göre yorumlanır ve bu durumda babanızın rüyası aşağıdaki anlamı vermektedir.

Gazlı beze sarılmış birini görmek, kendinize uyguladığınız sansürün artık sizi rahatsız etmeye başladığını, gerçeklerden kaçmanın imkansız olduğunu, artık her şeyi olduğu gibi görüp, kimi şeyleri kabullenmeniz gerektiğini simgeler.

Rüyada gazlı bez görmek belirsizlik, gerçeği görememek, gerçek bilgiye ulaşamamak işaretidir. Gazlı bez kullanmak, gazlı bez ile birini ya da bir şeyi sarmak uyanık yaşamınızda size yarardan çok zarar veren kimi şeyleri değiştirmek, iyileştirmek ya da bu unsurları temizlemek istediğinizi gösterir.

Gazlı beze sarılmak, gazlı bez ile sarıldığını görmek reel hayatta yaşadığınız olumsuz eylem ve kötü davranışlar ile yüzleşmek gerektiğini, geçmiş hatalardan ders almak gerektiğini simgeler. Gazlı beze sarılmış birini görmek kendinize uyguladığınız sansürün artık sizi rahatsız etmeye başladığını, gerçeklerden kaçmanın imkansız olduğunu, artık her şeyi olduğu gibi görüp, kimi şeyleri kabullenmeniz gerektiğini simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir