Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Gazoz Görmek

Rüyada gazoz görmek neye delalet eder?

Saygıdeğer hocam selam ve selametle. Bu gece rüyamda evleniyormuşum, Bizim binanın arkadaydım. Elimde bir şişse gazoz, üstümde mavi kazak ve mavi kot pantolonum vardı. Bunları değiştireyim diye düşündüm, elimdeki gazozu içip,  takım elbisemi bulup giymeye başladım. Rüyamda evleneceğim kişi, gerçek hayatta anneannemin uzaktan akrabalarının kızıymış. “Geldi” dediler. Apartmanın arkasındayken seslerini duydum, “Metin neredesin?” diyordu. Çıkmakla çıkmamak arasında ikileme girdim ama kalbim ata ata önüne doğru yürüdüm.

Onu gördüğümde çok şaşırdım, iki buçuk metre boyunda falan vardı, çok değişik, şeytani bir makyaj yapmıştı, kafasında fötr bir şapka vardı. “Bu ne yahu” dedim, o da beni gördüğünde şaşırdı. Daha sonra boyu normale döndü, makyajı gitti, omzu benim omzuma geliyordu, içimden “iyi uyumluyuz bu iş olur” gibisinden düşüncelerim oldu. Tabiri nedir? Çok sağ olun. 17, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Not: Gerçek hayatta da ailemin bana onu alma gibi düşünceleri var. Kız benden 1 yaş küçük, boyu da bana göre kısa. Ama Allah nasip ederse ben de istiyorum ve kafama çok takıyorum bu meseleyi.

Rüyada gazoz görmek yorumu

Metin merhaba, aslında rüyanın ana teması, evlenmek, evlilik düşünceleri olup bu senin gerçek yaşamında kişisel gelişim, uyum ve olgunlaşma yönünde ciddi bir ilerleme içinde olduğunu gösterir.

Rüyada gazoz görmek şu anda bazı sıkıntılar yaşamakta olduğunuzu ve bundan bir an önce kurtulmak istediğinize yorumlanır. Rüyada gazoz içtiğini görmek oldukça güzel bir rüyadır, rahatlamaya, huzur bulmaya ve ailede bol rızk, bereket ile yorumlanır. Rüyada gazoz şişesi görmek bir hüsran yaşamak simgesidir ve meşrubat şişesi ya da içecek şişesi görülmesi kişinin keyifli anlar geçirmek için başladığı bir iş, bir yolculuk veya bir başlangıçta umduğunu bulamayacağına, işlerin beklediği gibi gitmeyeceğini simgeler. Rüyanın devamında gelişen olaylar günlük yaşamda kafanı takmış olduğun konunun uykudaki yansımasıdır.

Rüyada enerji içeceği

Rüyada enerji içeceği görmek rüyayı gören kişinin kafasını meşgul eden bazı nedenlerden dolayı şu anda kendini yorgun hissettiğini, zorluklarla mücadele edecek gücü kendinde bulamadığını, ancak her şeye rağmen bir an önce bu durumdan kurtulmak istediğini gösterir. Rüyada enerji içeceği içmek rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulmak, rahatlamak, huzur bulmak ve ailesi için bol kazanca kavuşmak için adım attığına delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir