Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Gebe Görmek

Rüyada annenin gebe kaldığını görmek nedir?

Rüyamda annemin 3 oğlan 2 kıza gebe olduğunu gördüm, bu çocukların doğmasını hiç istemiyordum, sürekli sinir sıkışması oluyordu, elimi sıkıyordum, ölmek isteyip evden gitmeyi düşünüyordum. Gerçekten de 1 2 ay önce anneme “eğer çocuk olursa öldürürüm” falan demiştim, acaba onun için mi böyle rüya gördüm.

Birde rüyamda kuaför gördüm, bir süre öncede görmüştüm, annemler saçını yaptırdı kuaförde, iftar masasına oturup dua ediyordu, benimde saçlarım ıslar havluya sarılıydı, ama saçıma kuaför hiç bakmadı, bu rüyanın anlamı nedir sizce? sabah kalktığımda ağlayarak uyandım rüya beni çok etkiledi lütfen.

Rüyada anneyi gebe görmek yorumu

Merhaba,
Sizlerden ısrarla ve önemle hakkınızda bilgi vermenizi istiyoruz, o zaman rüyalar sağlıklı yorumlanabilir. Mesela bu rüyada yaşın çok önemli. Bu bilgileri göndermezsen,iz sadece genel bilgi verilebilir.

Rüyada annenin gebe kalmış olduğunu görmek konusu annenin hamile olduğunu görmek sayfasında anlatılmaktadır. Burada ilginç olan annenin beşiz bebeğe gebe olmasıdır eve bu durum annenizle ilişkinizde beş duyudan tamamıyla yararlanmak gerektiğini işaret etmektedir. Daha açık yazmak gerekirse görme, koku, tat, işitme ve dokunmayı anlatır. Sözle anlatamazsanız bakın, bakmayla anlaşamazsanız dokunun gibi. Rüyada kuaför görmeniz Hayatınızda bir davranış değişikliğini işaret eder.

Rüyada gebe, gebelik, gebe olduğunu görmek rüya tabiri için lütfen bakınız hamile rüya tabirleri sayfası..

“Rüyada Gebe Görmek” için 0 yanıt

Ben 1 yıllık evliyim rüyamda gebe olduğumu görüyorum ve erkek çocuk doğuruyorum ne anlama geliyor çok merak ettim nette iyi haberler vardı yorumlarsanız sevinirimm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir