Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Gebelik Testi Görmek

Rüyada gebelik testi görmek neye işarettir?

Ben 29 yaşındayım, bekar bayanım. Rüyamda pembe kaplı gebelik testi gördüm ne anlama geliyor çok merak ediyorum, daha sonrada 1 kasa kıpkırmızı domates gördüm lütfen yanıt yazın. Ebru.

Rüyada gebelik testi görmek neye yorulur?

Rüyada gebelik testi görmek veya yaptırmak yeni bir iş, ilişki, yaşamın yeni bir aşamasına girme işareti olabilir. Alternatif olarak, bu rüya gerçek anlamda olabilir ve hamile kalma korkularını işaret edebilir. Rüyada domates görmek, mevsiminde ise, bolluk ve bereket işaretidir, mevsiminde değil ise; maddi sıkıntı anlamına gelmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada hamile görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Gebelik Testi Görmek” için 8 yanıt

Ruyamda 2 kez gebelik testi yaptik 2 side pozitif cikti sizce ne ifade ediyor. 26, Kadın, Evli, Çalışmıyor

Asii selam,
Açıklama sayfada yer almaktadır. İçinde bulunduğunuz durumu göz önüne alarak mesajı tespit etmelisiniz.

Iyi geceler… Bu yorumunuzu okumustum fakat evli olusum ve 2 kez de testin pozitif cikmasi yorumu degistirebilecegini dusundum… Ilginize tesekkur ederim…

Rüyamda gebelik testi yaptıyormuşum ama negatif çıktığı için çok üzüllüyordum acaba ne anlama geliyor

Pınar merhaba,
Testin negatif çıkması şu anda yapmayı düşündüğünüzü başlangıcı bir süre ertelemek zorunda kalacağınızı temsil etmektedir.

Merhabalar, ben evli 25 yasindayim ve evleneli 10 ay oldu. Rüyamda hamilelik testi gördüm, esime sordum bu nereden geldi diye “ben aldim” dedi, test yapmak icin paketi aciyordum, bakiyordum nasil yapiliyor diye sonucunu ama bilmiyorum.

Merhabalar bir kaç gün önce rüyamda bayan iş arkadaşımın çantasında gebelik testi gördüm arkadaşım bekar ben 4 aylik evliyim ve çocuk istiyoruz şuana kadar gebeligim de gerçekleşmedi. Ve yine aynı şekilde 2 gün sonra bayan iş arkadaşımı yine gördüm ruyamda. Yorumlarsaniz memnun olurum çok teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir