Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Geç İşareti Görmek

Rüyada geç işareti neye delalet eder?

Rüyamda dörtgen bir delikten bir piramide giriyorum, benim bakış açımdan sanki tünelin son yok gibi görünüyor. Sonra tam hatırlayamıyorum maymun veya goriller var piramit içinde, bir tanesi elindeki geç işaretini sallayarak bana geçeceğim bir kapıyı ve yolu gösteriyor. İçimden “biz nereye düştük, bu hayvanlar da bizim gibi medeniyet kurmuşlar bu piramidin içinde” diyorum.

Hayvanın gösterdiği yoldan geçerek bir alt kata iniyorum. Burası tek katlı bir yer, içerisi aydınlık, nasıl aydınlanıyor bilmiyorum, üstü beton gibi ama tavanda betonun içinde güneş ışığı gibi ışıklar içeri süzülüyor. Rüya bu kadar, bunlar ne demek?

Rüyada geç işareti görmek yorumu

Cemil selam, rüyada piramitleri gezmek sayfasında anlatıldığı gibi piramide girmek, bir piramidi gezdiğini görmek rüyayı gören insanın piramit gibi yüksek, çok büyük bir kabiliyete ve potansiyele sahip olduğunu simgeler, kişinin büyük işler başarabilecek potansiyele sahip olduğunu simgeler. Bu rüya aynı zamanda size kendi öz benliğinizi bulabilmeniz için günlük yaşantınız içinde meydana gelen olaylardan bir ders almanızı ve ona göre hareket etmenizi tavsiye eder. Bu şekilde insan yaptığı yanlış hareketleri idrak eder ve kendini doğruya sevk eder.

Rüyada sonu görünmeyen bir tünel görmek rüyayı gören kişinin kendini dış dünyaya kapattığını gösterirken, tünelden geçmek ise sıkıntıların bitmesine, refaha, mutluluğa delalet eder. Tünelde gördüğünüz hayvanların maymun mu goril mi olduğu net değil, lütfen bunların anlamına bakın. Burada önemli olan bu hayvanların size yolu göstermesi ve elindeki geç işaretidir.

Rüyada geç işareti görmek rüya sahibinin içinde olduğu durumu dikkatle gözden geçirip bir durum değerlendirmesi yapıp, ondan sonra özenli bir şekilde işine, yoluna kaldığı yerden devam etmesi gerektiğine alamet eder. Kapalı bir yer (piramidin içi) aydınlık olması aslında yolunuzun açık ve sonunun aydınlık olduğunu temsil etmektedir. Bu konuda rüyada işaret görmek sayfası da size ilginç gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir